Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22éves lány vagyok és belezúgt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tünde019 kérdése:

22éves lány vagyok és belezúgtam egy 5évvel fiatabb srácba. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
22éves egyedülàlló fiatal anya vagyok 3éves gyermekkel de velem ilyen sose törtènt , szerelmes lettem egy 18èves fiúba. Sokat beszèlgettünk és másfél hónap alatt belezúgtam. Eddig minimum 1-8 évnèl idősebb párom volt. De valami miatt ő 24 éves szintjén van. Nagyon vacilàlokert nem akarom tönkre tenni a jövőjét. Vagy ne vegyem olyan komolyan ezt a dolgot ? Teljesen összezavarodtam létszükséglet mondjatok valami okosságot.

2016. júl. 30. 06:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na látod az hogy engem minősítesz azt bizonyítja te is csak beszélsz én nem kioktatást akartam hanem valami tanácsot. Nem tudhatod miken mentem keresztül, ezért ne ítélj előre.
2016. júl. 30. 08:11
 12/17 A kérdező kommentje:
A volt párom 6évvel volt idősebb és írtó felelőtlen volt nem beszélve agresszív. Megismertem egy 32 évest aki anyu kicsi fia volt azt mondta nem merne felvállalni minket. Ezért megelégeltem a dolgot.
2016. júl. 30. 08:17
 13/17 A kérdező kommentje:
De visszatérve a kérdésre. mit tennétek a helyemben?
2016. júl. 30. 08:19
 14/17 anonim ***** válasza:

1. Senki nem lehet a te helyedben. Mindenki egy különálló személy.

2. Az, hogy mi mit tennék az nem egyenlő azzal, hogy te még egyet is fogsz vele érteni.

3. Miért nem tudsz a saját életedről egyedül dönteni? A felnőtté válás egyik alapfeltétele, hogy mindenki a saját életével kapcsolatban egyedül dönt és vállalja is érte a felelősséget!


Tehát ne az itt leírt válaszokra várj, hanem ülj le szépen, és kezdj el gondolkodni, hogy mi lenne az ésszerű ebben a helyzetben! Dönts EGYEDÜL! A te életedet, úgyis a tapasztalataidból fogsz tanulni, és néha kellenek a pofára esések, hogy tanulj belőle! Ha mindig mindent a popsid alá tesznek, ami állítólag a másik szerint jó, úgy nem fogsz felnőni, plusz a másikat fogod hibáztatni azért, amit mondott, elhárítod a felelősséget, miközben te döntöttél így, nem volt kötelező megfogadni a tanácsát.


Én soha nem kezdenék egy tőlem fiatalabb sráccal, éretlenek!


(Hasonló a hasonlót vonzza! Ezen is gondolkozz el! :) )

2016. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem van egy haverom, aki mindig nála idősebb , x gyerekes nővel ismerkedik meg. Nem tervezetten, hanem így alakul. Elvannak tök jól egy ideig, aztán persze a srác rájön, h ő nem akarja felnevelni a nő gyerekeit, stb stb.


Szerintem egy 17 éves hiába van 24 éves szintjén, akkor is 17 éves. Egy fiúnál a 17 év még nagyon kevés ahhoz, hogy "belerángasd" egy olyan kapcsolatba, ahol gyerek van... Ő előtte még ott az élet.

Az 5 év nem gáz amúgy. Ha a srác nem 17 éves...


Erre is van példám. 35 éves srác + 42 éves nő 2 gyerekkel, 27 éves srác és 32 éves csaj 2 gyerekkel. Boldogan élnek sok éve.

De hát ugye ők már bőven elmúltak 17.


Én nem ítélkezek, meg ilyenek, azt csinálsz, amit akarsz.

Csak szerintem ha összejöttök, beleszeretsz és nagy eséllyel rájön a srác, h ő ehhez fiatal stb, akkor mi lesz veled...? Ott leszel elhagyva, összetört szívvel. Nem akarok vészmadárkodni!!!! Komolyan! A legjobbakat kívom neked. De ooooolyan fiatal...ő még nem gyereknevelésre "való".

Szerintem.


34N

2016. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van már én is jobban átgondoltam. Úgy döntöttem hogy köztünk barátságnál több nem lehet.Túl fiatal és én egy idősebb nő vagyok gyermekkel és a gyermekemnek se lenne jó.
2016. júl. 30. 12:48
 17/17 anonim ***** válasza:
én is hasonló szituációban vagyok, köztünk 11év van az én javamra. ő 21éves egyetemista és a rokonai kavarnak be állandóan... :( én azt mondom, hogy egyszer élsz és nem lehet tudni mit hoz a jövő, de legalább boldogok vagytok. kevés emberrel van meg az a közös hullámhossz, hogy elveszítsd csak a társadalom elvárásai miatt... de persze Te döntesz.. ha rám hallgatsz, akkor legyél néha önző és ne engedd ki a kezedből a boldogságodat :) attól, hogy idősebb pasival leszel még nem garancia, hogy boldog is leszel... szia! :)
2016. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!