Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti gyerekesnek, butaságnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gyerekesnek, butaságnak, avagy túlzásnak tartanátok? /L/

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a manikűrösömet a köv. alkalommal megkérem, hogy írja rá az egyik kezemen a körmeimre (gyűrűs és kisujj) a saját, a másikra pedig a barátom nevét.


Ti mit szólnátok hozzá? Láttam ilyet a minap a neten és megtetszett nekem.


Gagyi?


2016. júl. 30. 14:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem tök cuki :D nekem nagyon tetszene :D

Csak nincs barátnőm.

20F

2016. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%

taszítana.


29f

2016. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Örülök azoknak, akiknek tetszik. :) Természetesen megcsináltatom. ;) "Sajnos" túlságosan szeretem, de ez teljes mértékben kölcsönös, úgyhogy minden(ki) happy. :)
2016. júl. 30. 14:59
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy ez csak nagyon közelről látszik, nem rikít kilométerekről. ;D És nincsenek műkarmaim, csakis kicsi és saját. :)
2016. júl. 30. 15:01
 15/22 Blade Bone ***** válasza:
45%
Nem szeretem a festett körmű nőket, szóval nem tetszene. Amúgy egyébként ajándéknak nekem ez fura, mivel rajtad van. Kedveskedés lenne inkább, annak akinek tetszik.
2016. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is gagyi, de te kormod, ha tetszik csinald. Az viszont nagyon durva, hogy csak azert mert valaki nemleges valaszt ad egy ilyen kerdesre, rogton atmesz olyan bunko szemelyeskedesbe, hogy mar az illeto maganeletet sertegeted a kormeid miatt...
2016. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért az első válaszoló nem simán csak nemleges választ adott, hanem egyenesen leszánalmasozta az ötletet. Nem csodálom, hogy ezt a kérdező egy csöppet erősnek érezte.

Egyébként személy szerint én sem csináltatnék ilyet, nem az én stílusom, és valóban giccses egy kicsit, de ugyanakkor aranyos is, ráadásul nem is valami életreszóló dolog (mint pl. a tetoválás lenne), szóval szerintem nincs különösebb gond azzal, ha valaki megcsináltatja.

2016. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
irtózatosan gyerekes, de ha titeket ez szórakoztat, csináld
2016. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Szamomra az is irto gyerekes, hogy lathatoan csak azert kerdezted az emberek velemenyet, hogy azt halld, amit szeretnel.
2016. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Fuhhh, mára elég volt az internetből. -.-
2016. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!