Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl késő komolyabb kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl késő komolyabb kapcsolatba belekezdeni?

Figyelt kérdés
Egészen idáig csak szexkapcsolataim voltak, szóval soha sem volt még úgymond komolyabb kapcsolatom. Most viszont egyre inkább vágyom egy párkapcsolatra, de nem hiszem, hogy annyira lenne lehetőségem bárkinél, mivel egyrészt 23/f vagyok, másrészt ez lenne az első ilyen kapcsolatom.
2016. aug. 5. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mivel egyrészt 23/f vagyok"

És akkor mi van? :D

2016. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzi, hogy ő már egy vén trottyos.
2016. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, rövidebb párkapcsolataim voltak csak meg egyéb alkalmi és nem tudom, hogy funkcionálnék egy párkapcsolatban, volt aki pont ezért nem alakított velem ki kapcsolatot, mert megtudta, hogy nem volt még hosszú párkapcsolatom...24/F
2016. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye, miért lenne késő? A kérdést olvasva azt hittem, 60 vagy...
2016. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Késő. 23 évesen??? Már rég unokáidnak kéne lenni.
2016. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan már, mért ne lehetne lehetőséged? Xd soha nem késő elkezdeni:)
2016. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!