Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az unokatesóm exneje rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokatesóm exneje rám mászott Hogy döntsek? Részletek leljebb!

Figyelt kérdés

Az unokatesóm egy nagyon felfuvalkodott alak. Nem arrogáns, de nagyképű és gőgös. Kidobta a feleségét, mert szülés után kitört a lányon a kapuzárási pánik. Még a gyerekét is el akarta venni tőle, mindezt az anyja sugalmazására.

Az elmúlt hetekben - akaratlanul – egyre többet beszélgettünk egymással. Kezdetben csak az volt bennünk a közös, hogy azok támadták hátba minket, akikre az életünket bíztuk, de ahogy elkezdtünk beszélgetni: könyvek, zenék, hobbik, stb. Lassan már ott tartok, hogy 20-án közös programja hívjam! Max elutasít.

De ugyanakkor ott van bennem a félelem, hogy csak az unokatesómat akarja bosszantani. Mivel Mr. Lekezelőnek igen rossz véleménye van rólam, így ez a lehetőség sem kizárt.

Persze szembesíthetném, és nyíltan megkérdezhetném, de attól félek (mivel ő is csalódott már a másik nemben), hogy bedöglik az, ami még el sem kezdődött.


2016. aug. 17. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy én vagyok nehéz felfogású, de nem értem.

A nőnek szülés után kapuzárási pánik?

Szülés után depresszióval kevered vagy a feleség az anyaság elől menekül bulizásba vagy hogyan?


"kidobta a feleségét, mert a szülés után kitört a lányon a kapuzárási pánik" - én ezen a mondaton elakadtam. A feleség meg a lány ugyanaz a személy? A kapuzárási pánik a menopausa körül szokott lenni inkább.


Az, hogy beszélgettek miért "rám mászott"? Nekem a leírásodból nem úgy tűnik, mintha a feleség társasága terhes lenne számodra. Vagy?


A kérdés lényege egyébként az, hogy elhívd-e randizni az unokatestvéred frissen szült feleségét?


Nem tenném- nem korrekt a nő részéről sem, amennyiben még házasok, illetve a szülés után még bizony dolgoznak a hormonok (igen, néha ilyen furcsa viselkedéssel is), de én magam sem rondítanék bele más kapcsolatába, családon belül meg főleg nem.


Lehet, hogy a nő is csak társaságra, megértésre vágyott (de máshogy kommunikálta)- mindenesetre ez egy zűrös helyzet, nem érdemes tovább fokozni.


Arról nem beszélve, hogy egy szó nem esik arról, hogy neked mennyire tetszik ez a nő, mennyire vágyakozol utána stb.


Tényleg zavaros a leírásod és a szituáció is, inkább ne bonyolódj bele.

2016. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...a 39N lemaradt :)
2016. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig egyértelmű volt, csak te nem AKAROD megérteni.
2016. aug. 17. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, szülés után nincs kapuzárási pánik...depresszió az lehet, de az sem mindenkinek.

Ha úgy érzed csak bosszantásra használna, akkor ne hívd.Azzal viszont, ha homokba dugod a fejed, semmire sem mész.

2016. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem közvetlenül a szülés után. Figyelj oda, amit írtam, mert így csak azt éred el, hogy akinek esze van, az lepontoz.


Inkább a kérdésre válaszolj. Már tudsz érdemben hozzászólni.

2016. aug. 17. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit írtál szülés után.Ennyiből nem lehet tudni közvetlenül utána Avagy később.A többire adtam választ.
2016. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, hogy tényleg csak nem tudta feldolgozni a történteket, és ezért tesz teljesen hülye dolgokat, pl amit te is gondolsz lehetséges esetként


Ne vedd komolyan, hagyj időt neki! Úgymond tartsd talonban. Mehet szex-tali meg minden ilyesmi, de ne engedd magadhoz közel! Ha nem téged akar, hanem még mindig a történteken hergelődik, akkor ki fog derülni hamar. Az ilyen emberek általában türelmetlenek.

2016. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!