Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem legnagyobb szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb szerelme szakított mert nem lehet közös életünk, bár ő is nagyon szeret. Hogyan lehet ezt túlélni, meddig fáj?

Figyelt kérdés
Tizenhét éve együtt vagyunk a feleségemmel. Gyerekeink is vannak. Az elmúlt években beteg lett, nem tehetem meg hogy elhagyom, már csak a gyerekeink előtti példa miatt és a környezet előtt sem. Két éve megismerkedtem egy lánnyal. Nem szeretői kapcsolatnak indult és nem is a szexről szólt sohasem (bár az is szép volt együtt). Egymásban felfedeztük a másik felünket, mindenben egy húron pendültünk, egy végtelen szerelmünk volt. Csodálatos élmények értek, a kapcsolat az állandó felfedezést, fejlődést hozta. De esténként mindenki ment haza: ő a lakásába egyedül, én a családomhoz. Két évig bírta, bár egy év után már állandóan vissza-visszatért hogy szakít. Most úgy alakult hogy már nem látjuk egymást nap mint nap a munkánk miatt, és azt kérte, engedjem el, szakít, nem bírja tovább. Ennek már sok hete. Nagyon össze vagyok törve, elvesztettem a reményt, borzalmasak a napok. Nem tudom meddig tart ez és mi vár rám. Előtte ott az élet lehet neki bármi, bárki, nekem már csak a boldogság nélküli házasságom, főleg ha a gyerekek kirepülnek (azért ennek még sok év kell). Meddig fog tartani ez a fájdalom? Valakinek van ilyen tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat.

#szerelem #magány #fájdalom #szakítás #legnagyobb szerelmem #legnagyobb szerelme
2016. aug. 19. 15:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A gyerekek előtt próbálom mindig úgy csinálni, hogy ne lássák a szomorú oldalát. Vele nehéz erről beszélni, sokszor csak mosolyog rajta amik történnek: pl. cipő a hűtőszekrényben, tárva-nyitva hagyott lakás, bepisilés, szédülés-összeesés, stb. inkább nem is írom. Ez a helyzet egyébként állítólag a kezdet.

Igen, tudom, a probléma ott kezdődött, hogy nem szerelmi a házasság...

2016. aug. 19. 15:35
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

A megcsaláshoz nem szólnék hozzá csak annyit, hogy a te oldalad is meg lehet érteni.


Nem értem viszont, hogy ha az emberek 99 %-a nem vállalja otthon az ilyen beteg kezelését, akkor te miért nem vonod le ebből a konzekvenciát. Te is bele fogsz rokkanni, sem a feleségednek nem lesz jó, sem a gyerekeknek, sem neked. Ráadásul munka és család mellett valószínűleg nem is tudod úgy ellátni, ahogy kellene.


A gyerekeknek ez szerintem nem jó példa, hiszen csak a boldogtalanságot látják. Szomorúság a családban, hiszen nincs szeretet, csak a reménytelen betegség és a küszködés. Ez lenne a példa?

2016. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

"Ha olyan egyszerű lenne! Hányan mennének, csonka-bonkák, nyomorultak, árvák, éhezők!" vagy Hallott-e már bárkitől azt, hogy az életben a megismerés maga, ami jó? Nem ideig-óráig jó- hanem örök érvényűen jó.

A gnózisz, ahogy a görögök mondták, a világ megismerése. Ennek elengedhetetlen része az önmegismerés. "Ki vagy te? A határtalan, aki a határok közt megjelent"- mondja Weöres Sándor Vagy olvasson Szabó lőrincet

2016. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Hat en sem veregetnem meg a vallad erte h felrek*rtal es abban a kapcsban talaltad meg azt a szerelmet amit a hazassagodban kellett volna.Joban ROSSZBAN.Lenyegtelen h a te rosszad rosszabb mint mas rossza,vallaltad.Ahogyan vallaltad a bujkalast es a titkos szerelembeesest is.Ha mennel a lany utan,a lelkiismereted nem engedne boldognak lenni,gondolom,igy maradnak a szep emlekek es varhatod h talalsz egy ujabb nagy szerelmet.Mindenesetre tulelni ugyanugy tul lehet mint bmelyik masik szerelmet,megszakitasz minden kontaktot,nem keresed,o nem keres es csinalsz uj elmenyeket amik tompitjak amfajdalmakat.Keresel egy uj hobbit,sportot,meloba temetkezel v barmibe ami lekoti az agyadat.Vagy megszepited a feleseged mindennapjait,mert o is megtenne erted forditott esetben.Egeszen biztosan nem konnyu ami veled tortenik,de ezek a felreszerelmek mar csak ilyenek.
2016. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
Na, ha akkor már privátban el elküldted ezt az összeollózott, mindenre ráhúzott spirituális idézeted, ideje gyakorolnod a valóságban is.
2016. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyéntől függ, hogy meddig tart a fájdalom. Minden embernél más. Tulajdonképpen azt is mondhatjuk, hogy ez a lány volt a testi/lelki támaszod, ezért is értékelheted fel "életed szerelmének".


Mindenképp keresned kellene egy olyan tevékenységet, hobbit, baráti kört, ami feltölt, sikerélményt ad, amiből táplálkozhatsz.

A leírtak alapján otthon mindenkit te szolgálsz ki és te látsz el, magadra is kell gondolnod, hogy legyen erőd mindehhez.

2016. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el.

Ha nekem kellene ezt az utat járnom.....

2016. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%
Dolgozol apolod az allitolag halalos beteg feleseged es van idod macazni hmmm erdekes erdekes
2016. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Miert is lettek gyerekek ? Sajnalatbol ?

Ps az esku akkor is esku ha nem halalos szerelembol tortent az a te problemad anit igertel azt be kell tartani ettol vagy ferfi ez tesz becsuletes embere.

2016. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Remelem a gyerekeid megusztak es nem orokoltek a betegseget.
2016. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!