Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme úgy a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy a kapcsolatnak ha a barátnőm nem szerelemből szeret?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt barátnőmmel. 20 évesek vagyunk mind a ketten, egymásnak az elsők vagyunk.Én szerelmes vagyok belé, viszont nikor ezt elmondtam neki ő annyit mondott hogy nem tudja hogy ez szerelem-e részéről, annyit tud csak hogy szeret.Ez picit furán is érintett. Nem egyszer mondta azt is h ő gyerekként szerelmes volt több évig egy fiúba,és nem tudja hogy fog-e még így érezni, meghogy ez ami köztünk van más meg minden. A szeretlek szót is nehezen mondja ki, az érzelmeit is nehezen mutatja ki. Lényeg a lényeg h nem szerelmes belém, csak úgy szeret. Van értelme így a kapcsolatnak? Én arra az igazi szerelemre vágyok, és ez sajnos nem az...csak értelmes válaszokat várok.Köszönöm szépen :)

2016. aug. 20. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem.

Nem.


és Nem.

2016. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
20 évesen még nincs. Majd ha 50 évesen 15 éve házasok vagytok, és akkor mondja ezt, akkor már nem lesz ekkora probléma, de 20 évesen még tapasztalj meg sok mindent, és azt is, hogy valaki szerelmes beléd.
2016. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Ez azt jelenti, hogy nem tetszel neki külsőre, csak jobb híján van veled.
2016. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akik azt írták hogy nem azok kifejtenék ezt picit bővebben? Érdekel minden tapasztalat, gondolat
2016. aug. 20. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan barátság extrákkal.
2016. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Istenem, most mit vársz, mit mondjanak itt..

Neked kell érezned, hogy jó-e ez így.

"Barátság extrákkal" meg ilyen hülyeségekkel jönnek itt.

Hát te vagy benne a kapcsolatban, azt csak észrevennéd, ha arról lenne szó, de akkor gondolom a kérdezőt nem zavarná, hogy a csaj máshogy szereti...

Szóval neked kell érezned, hogy viszonyul hozzád, nem kell azt szavakkal mondani, én sem szerettem soha. HA kimutatja és érzed, akkor hidd el, hogy az úgy van.


Persze, hogy más, mint a gyerekkori szerelme, főleg ha plátói is volt. NE hasonlítsunk már egy gyerekkori/plátói szerelmet egy másikhoz, mert úgy SOHA nem fog irántad érzeni, ezt fogadd el.

Ettől még nem biztos, hogy ez a fajta érzelem lenne rosszabb. Persze mindenki azt akarja, hogy vak szerelemmel szeresse a másik, de ez ritka. És amúgy is csak ideiglenes állapot, elmúlik, legalábbis ez a része, amit most hiányolsz. De ne aggódj, mert ez nálad is csillapodni fog, és később, évek múltán - ha még együtt lesztek- te is ezzel a nyugodt szeretettel fogod szeretni. Nem fogsz ám te sem égni 5 meg 10 évig. Megéri-e tehát hajkurászni ezt az állapotot, vagy ezért eldobni valakit, mert az egyik részről ez most nincs meg, ami eleve nem állandó, döntse el mindenki maga. Egyébként meg ne hidd, hogy az az erősebb és tartósabb érzés, amit most hiányolsz. Mert ha ő ezek ellenére is veled van, hogy tisztán látja a jó és rossz oldalad, és emellett is szeret, akkor legalább nem lesz az, mint ahogy sok esetben hogy " hát elmúlt a szerelem és most nem érzek irántad semmit". Ugyanis nála ez nem lesz, mert a szeretet az már adott, nem lesz olyan, hogy elmúlt és nem maradt semmi, hanem ott lesz a szeretet, ami az intenzívebb szerelem elmúlásával vagy megmarad a kapcsolatban vagy kihűl teljesen a dolog és akkor viszont annyi.


Persze nem azt mondom ezzel, hogy így a jobb, mert így is 50-50% az esélye, hogy hosszú távon együtt maradtok, mert ugyanúgy ráébredhet- csak úgy mint a nagy szerelem elmúlásával-, hogy hiányzik neki, vagy egyszer csak beüt másnál ez az érzés. De hogy megnyugtassalak, erre a másik esetben is ugyanennyi esély van.

Szóval nem feltétlenül kell itt fekete-fehéren gondolkodni, mert ez az életben néha rohadtul nem így működik, pedig tök jó lenne, ha ilyen egyszerű lenne.

2016. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a kifejtett gondolatok, igazan elgondolkodtatoak. :) meg fogom gondolni, de szerintem a valasz az mar adott is :D
2016. aug. 21. 15:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy jöttem össze az első barátommal, hogy nem szerettem, de kb 2 hónap után nagyon szerelmes lettem belé. Csúnyán vissza is kaptam a sortól, hogy szerelem nélkül kezdtem, ő szakított, azzal az indokkal, hogy már nem szeret :( 21L
2016. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!