Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme erről beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme erről beszélni vele? L

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik barátomba, ismerősömbe, igazából magam sem tudom, hogy mik vagyunk egymásnak.


Neki van kapcsolata. Az az igazság, hogy nem 1x próbáltam túllépni rajta, de nem ment. Sajnos ő áll az első helyen nálam. Úgy értem mindenki második lehetőség csak. Mindig abban reménykedem, hátha egyszer lesz valami, bármi.


A kapcsolatunk fura. Mint nő, tetszem neki, vonzódik hozzám, ahogy rám néz, van benne valami "hátborzongató", illetve én vagyok az, aki megérti, akivel ha beszél, megkönnyebbül.


Már annyi mindenről beszéltünk. Többször rákérdezett, hogy összejönnék e vele, ha független lenne? Mit gondolok róla? Meg ilyeneket.


Én eddig sosem mertem beszélni az érzéseimről. Félek, hogy kiszolgáltatottá válnék, főleg, ha elutasít minden formában.


Igazából azt sem tudom, hogy lesz e valaha lehetőségem erre... Illetve hogyan lehet ezt felvezetni?


Nem, nem akarok bekavarni a kapcsolatába. Azzal, ha elmondanám tegyük fel, nem változna semmi. Csak egy vallomás, azt kezd vele, amit akar.


Egyszerűen belefáradtam abba, hogy ami köztünk van, nem tud kibontakozni. Nem tudom azt, hogy mi ez, minek nevezhető?


Van értelme erről beszélni vele? Hogy vezessem fel? Félek kissé...


2016. szept. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, nem akarok bekavarni a kapcsolatába."


Akkor nincs értelme.

2016. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Úgy értettem, hogy ezzel nem is lehetne.
2016. szept. 3. 21:13
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
Nincs értelme, ha erre gondolsz. Mennyire bízol meg benne? Ne adjisten, szexkapcsolat lesz belőle, tudnád kezelni?
2016. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Egyelőre beszélni is nehezemre esne erről, nemhogy még ilyen konkrétumokba belemenni.
2016. szept. 3. 21:35
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akkor nincs. Nincs értelme ezen pörögni.
2016. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!