Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekelne, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy egy férfi hogy tud együtt lenni egy hivatásos prostival?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

OK, hogy nem szerelmes, és eü szűrés, koton meg fürdés van. De nekem így is azon járna az eszem, hogy megkóstolhatom az előző 20 kuncsaftot.


A másik gondom is az, hogy csak szolgáltat. Kiég, elkopik lelkileg. Kétlem, hogy élvezni tudja még a szexet, de biztos profin előadja, hogy zsinórban hatszor élvezett el.


Kihagyom.

2016. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy egy amatőr prostival csak itt a végén pénzt is ad.
2016. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Együtt élésre gondoltam
2016. szept. 6. 06:49
 14/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem vagy ùgy, ha a pasija egyben a stricije is, vagy ha a srác saját perverziója, hogy más is dugja a nőjét. Ezt a kettőt, meg a kombinációjukat tudom elképzelni.
2016. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

# 11/14:


Nekem a volt barátnőmnek 7 pasija volt előttem. Rendszeresen példálózott is velük "A srác akinek fel se állt, ja meg volt az a barom aki torokfájósan szopatni akart... " ... most én hogy éreztem magamat? Próbáltam elfelejteni, hogy 7 vadbarom qrta a nőmet.

Hogy őszinte legyek, nekem egy alkalmi szexnél tök mindegy, hogy 5 vagy 20 volt előttem... de a barátnőmnél már fájóbb pont, hogyha 3-4 partnernél többje volt fiatalon.


A lelkiek sohasem érdekeltek egy szolgáltatónál. Neki ez a dolga, ezért kap fizetést... Bárpultosként 10x előbb égsz ki 12 órázás alatt, mint 30 perc alatt keresel 12-15 rongyot pár kamu nyögésért, (gyakran 5 perc menet 25 perc dumcsi) Jó vannak állatok is, de a bárpultban is vannak böszmék. "Kétlem, hogy élvezni tudja még a szexet"... erre is teszek, azért megyek oda fél órára, hogy én jólérezzem magamat. Elég ha eljátssza, hogy élvezi.

... amúgy voltál már fadarab barátnővel? Aki már el se játssza, hogy élvezi, mert hideg mint egy fekete kő. Inkább dugok prostival 2x, mint egy botsáskával. Haveromnak volt egy ilyen kapcsolata 3 évig, senkinek nem kívánom. 100% nem a srác volt a hibás, mert az előző barátnőjét 7 sec alatt kielégítette, és általában az egyéjszakásai is sikítottak szexnél.

2016. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!