Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baja? Miért jó neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja? Miért jó neki az hogy szenved és hagy elmenni, és végig nézi inkább ahogy elveszít?

Figyelt kérdés
Két honapig voltunk együtt... Fogalmam sincs hogy miért de soha senkit nem szerettem ennyire. Én szakítottam vele mert elkezdett semmibe venni, rajtam vezetett le mindent. Ezután pàrszor találkoztunk voltak köztünk dolgok, úgy volt hogy kibékülünk csak anyám beleszólt, eltiltott tőle, cirkuszolt vele és úgy volt hogy hagyja ezt az egészet. Anyám idővel bocsanatot kert tőle de ő nem volt hajlando valtoztatni, tehat nem akart velem kibékülni. Eltelt félév közben találkoztam vele helyeken de folyamatosan néz, ha látott valahol odajött hozzám, kérdezte hogy vagyok. Nem volt facebookon ismerősöm lajkolgatot, de nem írtam neki mert már egyszer elmondtam neki mit érzek és ő azt mondta hogy nem szeret...A sors most úgy hozta h egy nagyon közeli ismerősével kezdtem el ismerkedni aki nagyon szimpatikus volt, mert láttam hogy tényleg szeretne megismerni...ezt megtudta és letiltott facebookról. Ebből nekem megint az következett le hogy nem bírja elnézni, és fájnak neki dolgok. Viszont nem hajlandó arra sem hogy tegyen értem valamit. :(
2016. szept. 9. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert bizonytalan, mert fél a közös jövőtől, mert nem lángol veled, és ezek variáció.


Sosem fogja elmondani őszintén :)

2016. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem attól tart hogy valahol sosem lesz normális kapcsolatotok. Anyukád megtesz mindent azért hogy ne legyenek önálló döntéseid. Úgy gondolom hogy itt kellene keresni a problémát. Velem is volt már ilyen és én sem tudtam ezt tolerálni, mondjuk az a csaj tényleg nagyon durván el volt nyomva. Nagyon alap dolgokban sem hozhatott önálló döntéseket.
2016. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!