Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzelmileg kötődöm az exeimhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg kötődöm az exeimhez ha néha a korábbi barátnőim nevén akarom hívni a mostanit? Mi a pszichológiája?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiigazodni magamon. Pl. egymás karjaiban feküdtünk és már félálomban akartam neki mondani egy nevet. Épphogy lenyeltem. Nemrég egy másik exem nevét kezdtem mondani, de kijavítottam. Nem mutatta, hogy észrevette vagy sem. Annyi volt a közös a nevekben, hogy a magánhangzók stimmeltek. Vivi, Ildi, Brigi... miért van ez? Tudom jól a nevét és csomószor mondogattam is.
2016. szept. 10. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit nyeltél le? :DDDDD
2016. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyiket sem sikerült lezárnod magadban. Engem is az exe nevén szólított a vőlegényem a legelején. Mint akit leforráztak úgy éreztem magam. Ő sem zárta még le akkor, rengeteg meg nem válaszolt kérdés volt benne. Nagyon sok beszélgetés, átrágás után, durván egy évbe telt neki amíg teljesen helyre zökkent.

Nagyon nehéz téma, és hihetetlenül lerombolja a másikat. Nekem a mai napig nehéz ha az említett exet meglátom, pontosan az előzmények miatt. Nagyon kell koncentrálnom, hogy ne vetélytársként nézzek rá, mivel az említett okok miatt sokáig úgy éreztem, hogy még mindig az életének a részese

2016. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!