Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés, hogy akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, hogy akibe szerelmes vagy és ő is beléd, a lelki társad is?

Figyelt kérdés
Lelki társ alatt azt értem hogy a legeslegszorosabb emberi kapcsolatod. A személy aki mindent tud rólad és te is róla, órákig tudtok beszélgetni, jókat nevettek stb. Milyen érzés ez úgy hogy szeretitek egymást szerelemből? Milyen egy ilyen kapcsolat?
2016. szept. 12. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon jó.

mi lelki társak vagyunk és szerelmesek, de a kapcsolat külső akadályok miattt most nem realizálódhat, de attól még vagyunk egymásnak.

sőt, ha nem teljesedhet be, akkor is szép, a lelki társ élményt magasabb rendűnek tartom a szerelemnél.

2016. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Biztos jó érzés lehet, hogy a "lelki társ" mással dug, miközben gürizel ezerrel a melóhelyen, hogy valamiből megéljetek.
2016. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyennek képzelem a mennyet, eddig egy ilyen kapcsolatom volt és végtelenül boldog voltam benne éveken át. Persze a csalódás, amikor pl megcsal az ugyanilyen mértékű fájdalommal fog járni.
2016. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mostani barátom ilyen számomra. Felemelő érzés, de egyben nagyon ijesztő is, mert az ő elvesztése, bármilyen okból, annyira fájna hogy biztosan nem lennék képes másra úgy tekinteni vagy 25 évig. Az első szerelmem, a legjobb barátom, mintha ikertestvérek lennénk, annyira hasonlítunk. Kitaláljuk egymás gondolatait, ugyan olyan az ízlésünk, rajongunk egymásért, ugyan azok a céljaink, a szex a világon a legjobb, egyforma a humorunk. Ilyen ember 10000%, hogy nincs még egy. Látott már a legrosszabb és a legjobb pillanataimban, én is őt, mégis mindig biztattuk, szerettük egymást.

Ez különleges dolog szerintem, ennél fogva megbecsülöm, egy szintén ilyen irtó közeli barátnőmet már veszítettem el (mármint barát-nő, tehát nem jártunk :D), és nincs olyan nap hogy ne gondolnék a barátságunkra, és arra hogy mit veszítettünk. Ez szerintem párkapcsolatban hatványozottan fájdalmas dolog.

2016. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lelki társ...fa**om. Dugjatok ne lelkizzetek.
2016. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, a kettő kizárja egymást?:D
2016. szept. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!