Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztétek az IGAZIRÓL,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek az IGAZIRÓL, hogy Ő AZ?

Figyelt kérdés
Vagy volt már olyan, hogy azt hittétek, megtaláltátok az igazit, őszintén hittetek benne, de mégsem jött össze vele a dolog?

2016. szept. 18. 18:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Ez elég nehéz helyzet... De az egyiket biztosan jobban szereti, és akkor amellett dönt. Persze, tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, én csak ennyit tudok rá mondani... :/
2016. szept. 18. 19:23
 12/18 Titusztitusz ***** válasza:
Hát igen..."Az egyiket biztosan jobban szereti,EZÉRT választotta őt"...Van ilyen szitu is...Éshát van olyan is,hogy "Úgy hozta az élet és a sors,hogy egy kritikus időszakban,és adott helyzetben PONT NEKI jött ki az a leosztás,hogy Ő kerüljön oda az illető férfi mellé feleségnek"...De azért az illető férfi semmivel sem szereti kevésbé a "balszerencsés" hölgyeket se esetleg...Szóval sokféle és bonyolult szitukat tud hozni az élet,és én mindig is azt vallottam,hogy "szerencsés ember az olyan ürge,akinek csak EGY élete szerelme van/volt...Nagyon szerencsés az ilyen illető"...
2016. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ha amit leírtál, veled történt meg, nagyon sajnálom. Tényleg bonyolult helyzet. Iszonyatosan bonyolult. :,(
2016. szept. 18. 19:39
 14/18 Titusztitusz ***** válasza:
Nekem ne is mond, kérdező...Na mindegy...Legyen szép estéd...Szia...
2016. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De még mennyire. Ő viszont nem.

:(

2016. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én most így érzek.Sajnos nemfog összejönni:(.
2016. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1, Igen, volt, nem is 1×.

2, Igen, volt, nem is 1×.

2016. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt. és varázslat szerű volt. mint valami drog. aztán...
2016. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!