Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek játszott szerepet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek játszott szerepet a véletlen a szerelem megtalálásában?

Figyelt kérdés
Meseljetek, ha valami különleges veletlen kapcsán tortent a szerelemre való ratalalas.
2016. szept. 19. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Buliban talàlkoztam eloszor a férjemmel,pàr telefon hivas utan nem beszeltunk.

3 hònap mulva az utcan taliztunk néhàny szo valtas,nehany telefon beszelgetes utan ujra semmi.

4 honapra rà ugyanazon az utcan talalkoztunk ahol elotte is.

Utanna mentek a randik.ennek mar 10 éve a mai napig olyan szerelmesek vagyunk mint legeloszor.

3 gyonyoru gyerekunk van.

Hiszem azt hogy oka volt annak hogy mind a 2szer ugyanott talalkoztunk!

2016. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenül ismertem meg a féjem egy utazás során. Utána egy jó darabig nem tartottuk a kapcsolatot, aztán végül újabb véletlenek ill. spontán döntések sorozata után újra egymásra találtunk, azóta is együtt. Egyikünk sem keresett párt, egyikünk sem akart kapcsolatot, mégis így hozta az élet. :)
2016. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elmentem eletem elso vakrandijara, amibol vegul nem lett semmi. egy baratjaval jottem ossze.
2016. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az véletlen, hogy leterítettem az aszfaltra? Már mint figyelmetlenségből fellöktem. Kiterült, mint egy béka.
2016. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmentünk a barátnőimmel bulizni. Az egyik barátnőm hozta a pasiját. A pasija hozta a saját haverjait. Az egyikkel össze jöttem, és szerelem lett.
2016. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!