Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromat szeretném melepni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat szeretném melepni. Ti örülnétek? A részletek a lent.

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni egy valódi szőrmebundával.Szereti a bőr holmikat ezért szerintem tetszene neki és nem lenne belőle probléma.Ha vannak köztetek olyan nők akik szintén kedvelitek az ilyen viseletet és ilyen meglepetésben lenne részetek akkor mit szólnátok hozzá?Örülnétek vagy balhéznátok?Tudom most rámrontanak az állatvédők de akkor kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. szept. 23. 10:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha nem akarjátok a véleményeteket nyilvánosan kiírni akkor elküldhetitek privátban.Köszi
2016. szept. 23. 10:16
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudnék őszintén örülni.

1: iszonyat drága. Ettől én már kellemetlenül érezném magam.

2: nem tudnám hordani. Egyszerűen nincs hova.

3: a bunda csak magas, karcsú, manöken alkatú lányoknak áll jól. Én a 160 centimmel olyan lennék benne, mint egy medve. :(


Engem nem hat meg az állatvédelem, de biztos van olyan is, akit ez zavar.

Pl. ha már kieszem a nyulat a bundájából, akár kabát is lehet belőle... De sokan ezt másképp látják.


És az, hogy a bőrt szereti, nem jelenti, hogy a szőrmét is. Nincs összefüggés.


Miért nem veszel neki egy szép bőrtáskát, vagy hasonlót? Az biztosan telitalálat lenne, és egy nőnek nem lehet túl sok táskája.

2016. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

osztom az előző véleményét és kiegészíteném:

- VALÓDI szőrmebunda nem olcsó- azért legalább tudod, hogy milyen típusú szőrmét szeret (nutria, ezüstróka? stb.)- többszázezres eltérések is lehetnek fajták között

- igazán jól valóban LEGFELJEBB 36-os ruhamérettel rendelkező nőknek áll jól (38-as méretem van és a legtöbb sűrűbb, tömöttebb bundában úgy nézek ki benne, mint egy orosz asszonyság...pedig magas vagyok)

- a drága, valódi szőrmebundát TÁROLNI is tudni kell, nemcsak bevágni a szekrénybe a többi ruha közé- megvannak ennek a feltételei a barátnődnél (esetleg tudsz/tud arra is áldozni, hogy tároltassa valahol, időnként frissíteni kell stb.- ezek nem a házi kimosom/kidobom a szárítóra jellegű dolgok sem időben, sem árban, sem szakértelemben

2016. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Balhezni nem balheznek, de orulni csak akkor tudnek neki oszinten, ha:

- minimum 175 centi magas vagyok, abszolut sudar, karcsu alkattal - maskulonben rohejesen neznek ki benne.

-jarnek olyan helyekre, ahova fel tudom venni (ez ugye nemi eleganciat kivan).

Minden mas esetben felesleges ilyet venni. Egy szep borciponek, taskanak sokkal tobb hasznat venne.

2016. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem örülnék.

Nincs hozzá jó alkatom, nem tudnám hova felvenni, meg szerintem undorító is kicsit :D Nem szeretem azokat a dolgokat, amiken látszik, hogy valaha állat volt (pl húst eszek és szeretem, de csirkelábat, meg hasonlókat nem tűrök meg a tányéromon... ugyanígy nem akarok olyan anyagot tapizni, amin érezni, hogy valaha egy állat alkatrésze volt.) Ezt nem is mondanám állatvédelemnek, mert ha nem veszem meg én, hát megveszi más, de én személyszerint irtózok az ilyesmiktől. Ráadásul irtózatos pénzkidobásnak tartom, annyit semmiképpen nem ér, mint amennyibe kerül, szóval azt gondolnám, hogy marha vagy (bocsi), akinek a menőzés fontosabb, mint a praktikum.

Amúgy mi köze a bőr holmiknak a szőrméhez? Szerintem pont, hogy nem "való" neki a szőrme, mert az elegáns, a bőr meg inkább laza, sportos ruhákhoz használatos, szóval nem tudom elképzelni, hogy passzolna a stílusához, de ezt te tudod.

2016. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Privát is jöhet.
2016. okt. 2. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Röviden, nem.


23L

2016. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem.20L
2016. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolok hogy sok állatot öltek meg érte akkor nem örülnék neki. De azzal is meg tudod lepni ha beviszed egy boltba és mondod neki hogy válasszon valamit. Így biztos hogy olyat vesztek meg ami tetszik neki. A másik öltelem az az lenne hogy mutatsz neki egy olyan cikket ami az igazi bundákról szól, és ha még úgy is tetszik neki akkor vedd meg.
2016. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:

Van, ki szereti, van aki nem. Az én párom nem szeretné, bár sohasem volt szó róla. Ezért nem is kérdezlek téged, hogy vegyek-e neki?

Nem is értem.... én már az ismerkedés legelején tudtam, hogy ez nem az ő stílusa.

2016. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!