Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti őrülnétek 1 ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti őrülnétek 1 ilyen ajándeknak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
1 lánnyal 6 honapja járok és gondolkodtam mit adjak neki karácsonyra amugy 15-f és 14-l:Na szóval 11 Rozsa 1 nem igazi azzal a dumával,hogy"Addig foglak szeretni mig az utolso rozsa el nem hervad."Vagy a masik 1 romantikus vacsora nálam én főzok (jol tudok főzni de tényleg) és ott beszelgetünk meg minden :DMeik tetszik nektk jobban?
2009. dec. 9. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A 2 együtt:D am jó ötlet a vacsi, én arra szavazok, de azért egy kisebb meglepi sem ártana még mellé, h tudjon emlékezni arra az estére:) am nagyon jó ötleteid vannak, kevés az ilyen romantikus fiú, cska íg tovább:)
2009. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez a 2 így együtt :))

engem tuti levenne a lábamról

17/L

2009. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy :)

Ritka az ilyen.

És én is a kettő együttre szavazok, de akkor elég 3-4 rózsa is:D

2009. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy az én barátom miért nem ilyen?
2009. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit gáz, hogy nincs önálló ötleted (egy magazinban olvastad, ugye... csak azért mert én is olvasom azt a lapot), de ha a lány nem hallotta még ezt a történetet akkor hajrá. Mert ha már olvasta kicsit kellemetlen lesz. Legalábbis én inkább kinevetnélek. Amúgy nem kell ennyire túlbonyolítani a dolgokat szerintem...

Mellesleg az is nagyon romantikus lenne, ha tudnál helyesen írni, és a lánynak nem a röhögéstől folyna a könnye miközben olvassa a leveled, hanem a meghatottságtól.

17/L

2009. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a második gondolatodra szavazok!Az első nem jó, mert addig szereted amíg el nem hervad, márpedig az a 11 rózsa elfog hervadni egyszer!


20L

2009. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Inkább szülinapra/névnapra tartogasd a vacsi meghívást. Karácsonykor úgyis mindenki degeszre eszi magát, meg ott vannak a szülők a nyakatokon.

Vidd el korcsolyázni, és előre beszéld meg a pályán a DJ-vel, hogy adott időben mondja be, hogy neki küldesz egy szerelmes dalt. Vagy vidd el kirándulni olyan helyre, ahol előző nap elrejtesz vmit, és ott odaadod. Szerintem.

2009. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A vacsora:X:X

A nagyon szep lehet:)

2009. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem mind 2 tő.a vacsora mellé még mondjuk zene tánc hogy mindig tudjon emlékezni erre az estére
2009. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!