Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magánéletileg a legpechesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magánéletileg a legpechesebbek táborát erősítem; panaszkodhatok? N

Figyelt kérdés
Akit szeretek kapcsolatban van. De én szeretem tovább. Imádom a személyiségét. Oda és vissza vagyok a külsejéért akkor is, amikor hülyén néz ki, mert a barátnője túl rövidre nyírta a haját. Legboldogabb pillanataim mikor a közelemben van. Ráadásul addig fosakodtam, míg a barátnőjével összebarátkoztunk, és mára egy közeli barátnőm lett. Egyszerre kedvelem és vagyok rá emésztően irigy. Én aztán titkolom hogy szerelmes vagyok a barátjába, de szerintem le lehet olvasni ezt-azt az arcomról, mikor Őt látom. Elterelésképp sokszor elhazudom milyen a ideálom, egy ilyen nyighaj divatmajmot írok le körülbelül. Azt hiszem garantáltan nem lenne esélyem akkor se ha nem lenne kapcsolatban, mert biztos nem adná lejjebb az exénél, márpedig közös barátnőnk nagyszerű lány, akit mindenki gyorsan és nagyon megkedvel; mert aranyos, gyönyörű, bájos, titokzatos, elbűvölő tud lenni, és van egyfajta kisugárzása. Amikor kettejükről beszél, hát az hol nagyon fáj, hol nem, attól függ, mit mond. Pl. most rettenetes érzés volt, hogy elmentek egy fotós ismerőssel páros fotózásra, é kijött ez a sok szerelmes kép... Csókolózás, ölbe kapás, klasszikusan romantikus pózok, és csak úgy ragyognak a szerelemtől meg mert jól néznek ki. Egyfelől fáj mert irigy vagyok, másfelől arra gondolok nem is tudnám helyettesíteni barátnőnket a képeken, mert hozzá képest egy dagi törpe vagyok.
2016. okt. 1. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most nem tudom, hogy kamukérdés-e vagy komoly de elég szánalmas vagy ha ez igaz.

Egy olyan pasiért rajongsz, akinek levegő vagy, semmi kölcsönös vonzódás vagy arra utaló jel nincs hogy közeledett volna vagy most feléd, így értetlen számomra hogy tudsz egy olyan emberbe szerelmes lenni akit nem is ismersz szemelyesen igazàn eléggé.

Ezt inkább csak egy szánalmas gyerekes rajongásnak írnám le és egy boldog párra irigykedsz. Elég ronda húzás valakivel csak a pasija miatt barátkozni de elárulom neked így sose leszel boldog, ha másnak az életére vagy irogy, és saját magadat is lenézed ahigy leírtad.

Jobb lenne felébredned az álomvilágodból, és nem a lehetetlenről ábrándoznod, mert egy általad kialakított képbe vagy "szerelmes". Valahogy sose értettem, hogy lehet szerelmes valaki egy számára majdhogynem idegen emberbe, sok ember nem fogja fel a szerelmhez 2 ember kell és ha a másiknak nem jön be az illető, vagy épp foglalt, vagy épp lehetetlen akkor jobb lenne odébbállni.

2016. okt. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta az a farok foglalt...
2016. okt. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert vagy peches, mert olyan szituba hozod magad. Bocs, de aki szandekosan hozza magat ilyen helyzetbe, azt vlhogy nem tudom sajnalni...
2016. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te a legpechesebb, szabadon választhatsz még millió pasi közül. Ha kényszerházasságba kényszerítettek volna akaratod nélkül, vagy nem engednének a szüleid házasodni, mert arra tartanak, hogy öregkorukra kiszolgáljad őket, vagy más drasztikus módon befolyásolták volna az életedet akkor tudnálak sajnálni.

Szinte mindenki járt már így, hogy foglalt nő vagy férfi tetszett neki meg, de van lehetőséged megválasztani a döntésedet vagy cselekedeted.

Ez így ilyen formán képmutatás a részedről, ha neked így nem jó akkor inkább ne keresd a társaságukat.

2016. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak más férfiak is a föld nevű bolygón?

Lenne köztük aki szívesen összejönne veled?

Van köztük intelligensebb mint szíved vágya?

Van köztük gazdagabb mint szíved vágya?

Folytassam?

50F

2016. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez durva, mert én meg beléd vagyok szerelmes, és attól tartok, h a srác pedig belém.
2016. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!