Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves fiú és 15 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 15 éves lány kapcsolata nem gáz?

Figyelt kérdés

18 F vagyok, és most vagyok elsős egyetemen, míg a barátnőm 15 éves és most másodéves gimiben. Nagyon szeretjük egymást, és ő is nagyon érett, jó vele a szex is. Viszont ő folyton attól fél, hogy terhes lesz, pedig gumival védekezünk és mielőtt elmegyek mindig kiveszem.. így nem lehet terhes ugye?

Én nagyon szeretem, de nekem fontos a szex is, és nem akrom elveszíteni. Mit tegyek?


2016. okt. 6. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Tipikus nyomorék vagy, aki megront egy 15 évest, mert neki fontos a szex. Egyetemi bulira meg nem viszed el, mi?
2016. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?
2016. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. A szerelemben amúgy sem számít a korkülönbség, de nálatok nem is sok. Az a lényeg, hogy szeretitek egymást.


Gumiba csináljátok, és még ki is veszed? ne viccelj :D

Majd érettebb lesz, és rájön, hogy ez menyire biztos védekezés.

2016. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg olvasson utána, hogy mennyire biztonságos illetve veszélyes gumival, Pláne, ha még ki is húzod 😊 esetleg a biztonság kedvéért a végén franciázzatok. Egyrészt hogy még egyszer elélvezzen ő is, másrészt hogy biztosan kontrollálja hová élvezel te.
2016. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolót inkább nem kommentálnám.. a többieknek viszont köszönöm szépen a választ! :) csak azért vagyok énnis most egy picit megijedve mert tegnap azt mondta hogy hányt, meg görcsölt is. De ez lehet mástól is nem? Szombaton feküdtünk le, gumival, ami nem szakadt ki és ki is vettem mielőtt elmentem, szóval ez így lehetetlen nem?
2016. okt. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!