Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges megszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges megszeretni, beleszeretni úgy valakibe, hogy még soha nem találkoztatok? Csak netes és telefonos beszélgetések után?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 11:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy kétéves kapcsolatom így kezdődött. Egyetlen képet nem láttunk egymásról, a találkozás előtt. Fél év, napi szintű beszélgetés után találkoztunk személyesen. Azért lett vége, mert az élet más kontinensre szólította:((
2016. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Képet láttunk egymásról, viszont óriási félelmem, hogy ha meglát élőben, akkor csalódni fog. Vagy a másik, amit már írtak, hogy kialakult róla egy kép a fejembe, hogy milyen élőben, és nekem nem fog tetszeni.
2016. okt. 7. 12:51
 13/19 anonim ***** válasza:
Pont most indulok egy ilyen randira ... fogalmam sincs, mi lesz az eredmény, de nagyon izgatott vagyok.
2016. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Majd írd meg, hogy sikerült :))
2016. okt. 7. 14:16
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de akkor valojaban a fizikai reszet csak hozza kepzeled.Neha a valosag sokkal kiabranditobb,lehet h van egy idegesito tikkelese vagy apro testi hibaja ami foton nem latszik es nem tudod megszeretni.Nekem volt h egy tajszolason bukott minden,kulsore belsore bejott,majd felhivott telefonon es azt hittem leesik az allam.

Volt olyan h elfogadtam a nagy korkulonbseget is,mert imadtam a humorat,a gondolatait majd megjelent egy total oreg fazon,apam ezerszer jobban nezett ki akkoriban mint o.


Es itt a mostani "szituaciom",1 kepet lattam rola,az alapjan nem tetszett es nem is akartam talalkozni,pedig belsore NAGYON tetszett,majd vegul megis randi lett es hatalmas szerelem.Mindenkeppen talalkozzatok h eldoljon!

2016. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Minden gond nélkül lehetséges...
2016. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Beszélünk telefonon, nincs semmi gond a beszédjével, nagyon tetszik a hangja! Kiváncsi leszek nagyon, hogy mi lesz belőle :)
2016. okt. 7. 15:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Jönnénk pozitív példának, ő csak trollkodni akart, én meg szórakozni, aztán napi csetelés, telefonálás lett belőle, két hónappal később randi, végül most tervezzük az összeköltözést két év után :)
2016. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2016. okt. 7. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!