Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egy 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy 15 évvel idősebb pasinál?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és olyan történt velem, amire azt hittem soha nem lesz példa. Nagyon, de nagyon megtetszett egy 40 éves férfi. Nincs gyereke, nem nős. A napokban láttam, hogy fent van társkeresőn,írtam neki, de nem írt vissza.Egyébként 35 évesként hirdeti magát, de én tudom, hogy 40. Mondjuk rólam nincs kép, lehet azért. Most azon gondolkodom, bejelölöm facebookon, amit amúgy már régebben is akartam. (egy ismerősöm ismerőse amúgy a pasi, nem ismer engem, és én se őt, de már több hete csak ő jár a fejemben)
2016. okt. 8. 21:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Kívàncsi vagyok,mi alakul ki belőle.Bàr nekem keserű tapasztalatom van e téren,és sosem hittem benne igazán,hogy egy 40 éves egy szintre kerülhet minden téren egy nála jóval fiatalabb lànnyal,aki élete legszebb éveit éli.Közülük sok csak pörgeti a naiv,fiatal csajokat.Legyen az külföldi út,ajándékok,bármi.Aztán jön a realitàs talajs idővel.Mikor a csaj szombaton szétbulizná magát,a pasika meg fáradt,vagy dolgozik.Mikor vasárnap jó lenne a finom ebéd,csak az nem megy Cicababa részéről.Vagy mikor kis virágszál akár megkomolyodna,mert már szerelmes,de pasika màr talált frissebb husit.Rizikós dolog ez.Felmerül a kérdés,az illető ennyi év alatt miért is nem kötelezte el magàt...hoppácska.
2016. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!