Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egy 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy 15 évvel idősebb pasinál?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és olyan történt velem, amire azt hittem soha nem lesz példa. Nagyon, de nagyon megtetszett egy 40 éves férfi. Nincs gyereke, nem nős. A napokban láttam, hogy fent van társkeresőn,írtam neki, de nem írt vissza.Egyébként 35 évesként hirdeti magát, de én tudom, hogy 40. Mondjuk rólam nincs kép, lehet azért. Most azon gondolkodom, bejelölöm facebookon, amit amúgy már régebben is akartam. (egy ismerősöm ismerőse amúgy a pasi, nem ismer engem, és én se őt, de már több hete csak ő jár a fejemben)
2016. okt. 8. 21:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

igazából csak miatta regisztráltam :)

igen, értelmeztem a válaszod, a harmadik eset, a való világ és társai rám nem igazak.A többit megértem, de nem tudok vele mit csinálni, olyan értelemben, hogy változtatni azon, amit gondol, hogy belesorol egy skatulyába, ha tényleg ez a helyzet. Mi tetszett meg,? A külseje persze sokat számít így ismeretlenül, de amit leírt magáról, az számított igazán, ami miatt végülis írtam.

2016. okt. 8. 23:02
 12/31 anonim ***** válasza:
Azért fotót rakhattál volna fel. Sokkal nagyobb az esélye h válaszoljon valaki ha van fotó.
2016. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

" de amit leírt magáról, az számított igazán, ami miatt végülis írtam."


Ez érdekelne, esetleg ha nem publikus privátban elküldenéd?

2016. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 mazsok ***** válasza:
49%
Na ezaz és milyen szépeket irt magáról? vigyázat ezt én mint férfii mondom egy ismeretlen csajnak ( férfiak ezért ne nézzetek ferde szemmel rám ) az a férfii aki gazdagságot kocsit pénz lakást egzotikus utak meg ilyesmit ír egy társkereső oldalon magáról meg kigyúrja magát és egy izom kolosszus képet tesz ki magáról abból nem nagyon lesz örök szerelem , házasság Amelyik férfinak megvan mindene , jómód meg minden az nem társ keresőn keres nőket, Meg az a nő aki erre pattan ott baj van. nem rég olvastam egy cikket az ilyen társkeresésről itt a link [link]
2016. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 mazsok ***** válasza:
Meg a külsőre, kinézetekre meg annyit tudok mondani hogy az mulandó, senki se marad olyannak ami benned van , vagyis a mentalitásod, felfogásod, az megmarad életed végéig
2016. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 mazsok ***** válasza:
Azért engem is érdekelne hogy mit irt magáról a pasi Megírod ? hadd elmélkedjünk rajta
2016. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Mazsok, nagyon elkeserítő tapasztalataid lehetnek, amit meg is értek..se kocsi, se luxusutak, se kigyúrt képek nem voltak fent, és említésree se kerültek. Az értékrendjéről írt, arról, kit keres, stb. A külseje pedig lehetne akár telesen átlagosnak is mondható, nem olyan, akit nagyon kiszúrnál.

nem akarom megírni mit írt, mert onnan már csak egy lépés a google szörcs, és könnyen rá lehet találni... :)

2016. okt. 8. 23:35
 18/31 A kérdező kommentje:
Amúgy attól félek, lehet ő is azt hiszi, csak egy aranyásó kiscsaj vagyok :/ ez ellen nem tudok mit tenni,nyilván csak nem írhatom azt, figyelj, nem aranyásó vagyok, tényleg érdekelsz..vagy igen? :D költői kérdés..
2016. okt. 8. 23:40
 19/31 mazsok ***** válasza:
64%
hát hogy én Google keresővel kezzek rákeresni egy férfire az kizárva :) azon kívül nem érdekel de itt megáll a dolog feltettél egy kérdést itt egy páran próbáltunk is válaszolni, részleteket nem adsz meg akkor nincs mit elemezni, valamiért feltámadt benned az amint látom ,, hogy csak én senki más közel a választottamhoz " még férfi se, azért nem osztod meg hogy mit irt magárol?
2016. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek mazsokkal, nyilván nem fogunk férfi létünkre egy másik férfi után kutakodni. Segítséget kértél de van egy határ aminél nem tudunk többet mondani több infó nélkül.
2016. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!