Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tehetnék, össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtom97 kérdése:

Nem tudom mit tehetnék, össze vagyok zavarodva, olyan különleges érzéseim vannak, érzem hogy már "nem szeret engem annyira". Mit tehetnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal,nagyon különleges VOLT a kapcsolatunk,ritka szerelmesek voltunk.. Felőlem szerelem első látásra volt,mindig figyeltem,de ő sosem vett észre korábban,még rám sem nézet.. Mikor elmondtam neki hogy -szeretem,és nem tudom mi van velem,de akarom őt-,ő ledöbbent.. Elkezdtünk járni kapcsolatunk elején alig találkoztunk,de kitartottunk,több kilométert bicikliztünk egymáshoz..Ő más faluban lakott.. de a lényeg: kitartottunk.. Most ott tartunk hogy vettünk házat,össze költöztünk.. Mikor beköltöztünk nem igazán láttam rajta hogy boldog lenne. Nem igazán tudok fogalmazni,de igen különleges érzéseim vannak..Tudjátok nem igazán mondja hogy szép a szemem,vagy a szám,vagy a mosolyom,csupán annyit néha hogy gyönyörű vagyok,de mikor rám néz nem látom azt hogy úgy néz rám aki szerelmes,tegnap rájöttem arra hogy valami nekem annyira hiányzik,annyira szeretet hiányom van...Már nincsen olyan szép pillanataink..Már nem csókol meg csak ad egy szájpuszit.. Már nem igazán törődik velem,most is a haverjával van,miközben ezen a héten nem sok időnk volt egymásra,csak olyan jó lenne kicsit össze bújni vele.. Neki én vagyok az első kapcsolata.. Én 19 ő 21

2016. okt. 8. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Addig olvastam hogy vettetek házat.Hááát,biztos keményen megdolgoztatok érte.
2016. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu
2016. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu.. Igen dolgozunk érte,és hidd el senki egy parát nem adott bele.. Ő vett fel kölcsönt..
2016. okt. 8. 22:10
 4/8 A kérdező kommentje:
És arra is gondoltam,lehet azért nem mondja el amit igazán érez,mert fél hogy nem tudja kifizetni amit felvett.. Havi 15.000 dinárt..
2016. okt. 8. 22:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Csoda hogy ide kiirom ami van velem,de úgy érzem itt is letaposnak.. Nem igazán tudok senkivel megbeszélni semmit.. Nem igazán bizok meg emberekbe
2016. okt. 8. 22:12
 6/8 A kérdező kommentje:
2016. okt. 8. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre mi biztatót lehet írni? Sajnálom de a leírtak alapján jól érzed. Persze megpróbálhatod visszahódítani, erre biztos vannak különböző tanácsok a neten.
2016. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most iszod a levet annak, hogy osszekoltoztel az aktualis tini pasiddal, akinek meg fogalma sincsen egy kapcsolat mibenleterol.
2016. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!