Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban a NEM romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a NEM romantikus férfiak/fiúk segítségére számítok most. Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Barátomnak hamarosan itt a szülinapja. 4 hónapja vagyunk együtt,így annyira még nem tudom minek is örülne. Sajnos nem valami romantikus,ebben a szöges ellentétem,mert én végtelenül az vagyok. Arra gondoltam,hogy megpróbálom előcsalogatni belőle,mert szerintem benne van. Egy olyan AJÁNDÉKra gondoltam,hogy keresek 365 idézetet,vagy én is kitalálok valami cukiságot,ezeket belerakom egy általam készített dobozba és az lesz a feladata,hogy minden nap/reggel elolvasson egyet,ezzel is szebbé téve a napjait. :)

2016. okt. 10. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kissé unalmas lenne már a 20. nap körül. Engem annyira nem dobna fel. Untatna. Ez olyan, mint a napi horoszkóp az újságban.
2016. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Lányként írok bocsi, de szerintem ez hülyeség gondolom nem vagytok már tinik mivel a felnőtt kategóriában van. Helyedbe mást találnék ki
2016. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csomagold be magadat,legyen mint kibontania,én örülnék egy dögös táncnak és ehhez még lóvé sem kell:).Bár a korodat nem tudom így mennyire vagy bevállalós:)
2016. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is lányként írok, bocsi és szerintem is borzasztó ötlet, ne haragudj. Egyáltalán nem romantikus, sőt, nagyon sablonos és unalmas. Ráadásul ha valaki nem a cukormázas típus, akkor a világból is ki lehet az ilyesmivel kergetni. Inkább nézz valamilyen élményt, programot, szervezz le egy kirándulós napot vagy valamit, amire emlékezni fog.


Tippeket nézhetsz itt: [link]

2016. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Csekély ajándék is megteszi. Édesség, ital, használati tárgy stb.

Ha minden nap bontogatnom kellene a kis semmitmondó papírkákat, elszaladnék a világ végére.

2016. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ennél rosszabb ajándék a földön nincs. 365 napon keresztül pokollá tennéd az életét, minden egyes nap gyűlölne kimàszni az ágyból mert tudja hogy jó képet kell vágjon a kihúzott cetlihez.


Inkább vegyél egy párszáz ft-os bilincset, beleteszed egy dobozba és tegyél egy cetlit hozzá: Azt csinálsz velem amit akarsz


Sokkal jobb ajándék, hidd el

2016. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na ezzel ki is végeznél.tuti kidobnálak cetlistől,mindenestől.
2016. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

de miért?

én 20, ő 19

2016. okt. 10. 17:28
 9/15 omba ***** válasza:

"megpróbálom előcsalogatni belőle,mert szerintem benne van. " - és ha nincs?

Szerintem az ajándék ne legyen nevelési célú valami.

2016. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én díjaznám, ha mind a 365 saját gondolat, de ez így elég silány. Ennyi erővel adhatnál neki egy pár zoknit, vagy cipőkanalat.
2016. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!