Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban a NEM romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a NEM romantikus férfiak/fiúk segítségére számítok most. Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Barátomnak hamarosan itt a szülinapja. 4 hónapja vagyunk együtt,így annyira még nem tudom minek is örülne. Sajnos nem valami romantikus,ebben a szöges ellentétem,mert én végtelenül az vagyok. Arra gondoltam,hogy megpróbálom előcsalogatni belőle,mert szerintem benne van. Egy olyan AJÁNDÉKra gondoltam,hogy keresek 365 idézetet,vagy én is kitalálok valami cukiságot,ezeket belerakom egy általam készített dobozba és az lesz a feladata,hogy minden nap/reggel elolvasson egyet,ezzel is szebbé téve a napjait. :)

2016. okt. 10. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem büntetném ezzel.
2016. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Idézet? De hát miféle?

"Jönnek az ellenőrök, BKV-s ruhában kérik a jegyemet, felrúgom az egyiket, a másik menekül a halál fa_zára. Utána rohanok és felkenem a

busz oldalára.

Kapjátok be a fa__omat és szo_játok, rohadt ge_i BKV-sok!

E hey ho, yes, irizz.."


"Én együgyű balga cafka ki visz haza

Már megint ez a depresszió

Ilyenek a lányok"


"Már megint csak őt látom mindenütt,

már megint csak őt hallom mindenütt.

Minek? Minek? Minek? Minek?


Szerelem, szerelem, szerelem,

szerelem, szerelem, szerelem....

Köpni kell-pü!

Köpni kell-pü!"


"Ezt jól jegyezd meg mielőtt egy másik segget nézel:

K_rva szar, ha az üresen tátongó szemgödrödön át elvérzel."


Szóval idézet van sokféle, az nem jelent semmit. Ezek cukik, szerintem

2016. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
feladatot ne adjál a szülinapját követő teljes évre :D
2016. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ááá, 2 nap után már csak azért nyitogatnám az idézeteket, hogy boldog legyél tőle :D
2016. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok romantikus, de ez szerintem egy annyira egyedi ajándék hogy tettszene. Ma mindenki a fotós naptár, fotós bögre, fotós pólót nyomatja, ami már halálian unalmas.

F33

2016. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!