Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok ti szoktatok a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti szoktatok a barátnőtöknek ajándékba ruhát, cipőt vagy épp sminket (rúzst, körömlakkot v ilyesmit) venni? (Feltéve h szereti az ilyesmit) Csajok szoktatok ilyesmit kapni? Mennyire találja el a párotok az ízléseteket?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ezek okyan dolgok, amiket még anyukám sem tud nekem jól kiválasztani, nemhogy egy férfi (már bocsánat). Egyébként is ezek túl drága dolgok, hogy elfogadjam.

22/L

2016. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én általában ruhát kapok alkalmakra. :) Jobban örülök, mintha minden alaklomra megkapnám a 600. plüssfigurát virággal.:) Eltalálja az ízlésem, mivel nem vak, látja milyen stílusú ruhákat hordok, és még mérettel se volt sose probléma.:) Sosem kértem tőle egyébként, hogy ruhát vegyen nekem, ő magától kezdte el.:)
2016. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam már ruhát...Egy kis fekete koktélruhát nézegettem a kirakatba,amit karácsonyra meg is kaptam pedig nem kértem :) Méretem tudja a barátom és mivel magas vékony vagyok,átlagos mell,derék,csípő mérettel így szinte minden s/m ruha jó rám :)
2016. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nőként beszélek bele. Párommal megbeszéltük, hogy minden nagyobb ajándékozásnál előre megbeszéljük és együtt választjuk ki a dolgokat... így nem szokott "meglepni" ilyesmivel, mert én választom ki magamnak. Az más kérdés, hogy ezt a szabályt főleg miatta hoztuk, mert ő válogatósabb nálam is :D. A maga részéről amúgy sztem nagyjából ismeri az ízlésem és egyezik is; egy-két dolog van, amiben eltér a véleményünk. Ha már meglepi, akkor inkább csoki, programok.
2016. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ruhát nem, de rúzst, parfümöt, ékszert már kaptam többször is. A ruhákat szeretem én megválasztani, de egy szép rúzsnak, vagy parfümnek, egy ízléses fülbevalónak mindig örülök.
2016. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!