Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes fizetni társkeresésért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes fizetni társkeresésért?

Figyelt kérdés

A "kedvenc oldalam" elvileg ingyenes, gyakorlatilag a normális lányok közül sokra csak kreditekért lehet írni.

Ország legnagyobb társkeresöje szintén fizetős. A sima levelezős oldalak ingyenesek de ott én legalábbis ritkán kapok választ.



2016. okt. 14. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Társkeresésért nem tudom, de társtalálásért gondolom biztos szívesen fizetnél. Épp egy ilyen oldalon dolgozom, szólok amint tesztelésre kész. :)
2016. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az életben ingyen is találsz társat. Én nem fizetnék ezért.
2016. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Egy forintot sem fizetnék érte. Mindegyik azon az elven működik, hogy a rendszergazdák létrehoznak néhány, vagy jó sok vonzónak tűnő profilt, akik mögé bújva egész nap chatelgetnek a buta, primitív jónéppel. A bevételük meg rohamosan nő.

Aki a való életben életképtelen, az sajnos a neten is az.

2016. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 es hajrá.

2es veled vagyok egy véleményen,de mind külsöleg mind belsöleg van pici hibám ami miatt nehezebb. Belsöleg félénkség pl.

2016. okt. 14. 18:07
 5/7 Kenzo Tenma ***** válasza:

Felesleges. Persze pénzt lehúzni nagyon jó a tulajok szempontjából.


Egyébként meg ha félénk vagy akkor semmilyen varázslat nem fog rajtad segíteni. Élből észreveszik, ha nincs önbizalmad, nem is fogsz kelleni senkinek.

2016. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5ös durva de igaz a válaszod. Azért neten hamarabb leszóllitok valakit mint élöben és ha méltóztatik válaszolni 65százalékos a siker.
2016. okt. 14. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Minek? Teljesen felesleges. Ingyenes társkeresőn is lehet párt találni, csak kitartóbbnak kell lenni.
2016. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!