Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A két nőtípus közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két nőtípus közül melyiket választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha lenne egy megbízható, hűséges, házias, ragaszkodó nő, aki nem túl érdekes, egy kicsit unalmas, otthon ülő, de jószívű, vagy lenne egy másik nő, aki egy kicsit kiszámíthatatlan, labilis, talpraesett és nem unalmas, aki mindig programokat csinál, házimunkát csak ímmel-ámmal csinálja meg, nem annyira érzelmes, akkor melyikőjüket választanátok feleségnek? Volt már ilyen párotok?
2016. okt. 15. 05:25
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

En a masodik vagyok, az exem es a jelenegi parom is szoba hozta a hazassagot, gyerekeket. Meg csak nem is en kezdtem, mert en nem vagyok ennyire elore tervezo, de altalaban mindenki komolyan tervez velem. (Egyebkent en is huseges vagyok, de ehhez kell egy magabiztos srac, hogy tudja, mert inkabb srachaverjaim vannak es ezt egyesek konnyen osszeteveszthetik azzal, hogy akarok is toluk valamit.)

Szerintem nem celszeru az elso tipusba tartozni amugy, az ilyenekbol lesznek a tipikus megcsalt, megunt felesegek, akiket ugyan megtart a ferfi mert anyukanak meg haziasszonynak jo.

2016. okt. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Az elsőt. A háziasság és az érzelmesség fontosabb, ezenkívül a második valószínűleg félre is lépne.
2016. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
1st
2016. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az a fajta mutánshibridnö kellene aki mindkét típus előnyös tulajdonságait a lehető legoptimálusabban tartalmazza.

Ja hogy ilyen nem is lézezik.hát persze hogy nem.

Akkor az elsővel gyereket vállalni aztán csinálni ameddig bírjatok egymást.

Akinek van hozzá kedve,de főleg ereje az kisérletezhet még más nőkkel is utána bár szerintem ez nem éri meg az erőfeszítést.

2016. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az nem fontos, hogy házias legyen, a kaját lehet rendelni is, takarítónőt is lehet hívni hetente (akár egy hármas szexbe is bevonhatjuk). Sokkal fontosabb, hogy ne laposodjon el a kapcsolat.
2016. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A cuckold kapcsolatot mindkettő szereti, szal mindegy.
2016. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván az első.


Megsúgok valamit, amit talán sok nő nem tud a férfiakról. Minket sokkal kevésbé érdekel, ha egy nő "nem túl érdekes, egy kicsit unalmas, otthon ülő". Nekünk ezek nem negatív tulajdonságok úgy, annyira, mint nektek nőknek ugyanez a férfiaknál.


Ha egy nő külsőre tetszik a férfinak, ez mellett pedig kedves, aranyos, törődő, gondoskodó, házias típusú, akkor ezzel a legeslegtöbb férfit már megvette kilóra.

2016. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
22%
Áttérek az iszlámra és mindkettőt... :D
2016. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első típusút keresem...
2016. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!