Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti milyen lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen lányt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés

Hogy nézzen ki? Vagy milyen belső tulajdonságai legyenek? Milyen típusú nővel tudjátok elképzelni az életeteket?

Őszintén, milyen az a lány, akire azt mondjátok, hogy "Na, Ő bizony tökéletes és feleségnek való"?

Milyen belső/külső tulajdonságai legyenek mindenképpen, ami szükséges ahhoz, hogy szerintetek jó feleség váljon belőle?


Le tudnátok írni azokat a tulajdonságokat, csak egy pár szóban, amiket Ti a legfontosabbnak tartotok egy nőben?

Pl. legyen házias, hűséges, csinos, stb.

Csak a legfontosabbakat, amik számotokra a legfontosabbak lennének egy olyan nőben, akivel össze is tudnátok házasodni? Lehet külső és belső tulajdonság is.


Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. márc. 2. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem házasodok. Úgy is csak rosszul jövök ki a válásból. :D
2013. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen igényes, a szépség az relatív, de az igényesség nem.

A háziasság előny. Az ész sem árt. Legyen hűséges. Én tervezek házasodni, de annyi ribi van manapság :/. 20/F

2013. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"...a legfontosabb, hogy tudjon öltözködni és ne legyen partypitsa aki rázza a fenekét mindenkinek. Nálam ezek már akkor is kilőve ha amúgy kedves meg aranyos. Nincs nekem szükségem arra, hogyha együtt leszünk akkor azon kelljen aggódnom, hogy éppen mikor kinek, melyik buliban rázza magát. Nekem valamiért még az is fontos, hogy ne igyon alkoholt. Erre nincs konkrét magyarázat, egyszerűen csak hatalmasat nő a szememben valaki ha nem iszik. És nem is kell félnem, hogy részegen esetleg olyan tesz amit nem kéne... A harmadik legfontosabb, vagy inkább vehetnénk a három legfontosabb közé azt, hogy legyen megértő és elfogadó. Szerintem ki lehet találni mióta tartom fontosnak ezt, azelőtt erre nem is gondoltam, hogy ez ennyire szükséges, de mindig tanul az ember. A maradékok ami inkább csak ahhoz kell, hogy még jobban tudjam szeretni és megbízni benne, az a visszahúzódó, csendes, szerény jelzők lehetnének, és annyira nem is elhanyagolható és logikátlan dolgok, mert egy tényleg visszahúzódó és szerény lány, aki nem csak divatból az, vagy mert nem meri kimutatni az igazi énjét, az szerintem megbízható egy kapcsolatban..." (Hosszabb írásomból másoltam ki)


Külsőre hót mindegy csak tetszen. És az sem árt ha tud főzni (legalább csilis babot tudjon :D) A hűség, meg ezek az alap tehát le se kéne írnom.

2013. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alacsony,vékony,de nem deszka,aranyos,kedves,olyan buddhai türelme van mint nekem,házias,nem muja,vissza tud szólni,rockzene párti ÉS!!!! Maximum csak egy kicsit jó értelemben őrült.
2013. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nagy szavak, de ilyennél a külső kevésbé számít, persze lehetőség szerint legyen csinos és adjon magára, ami nem azt jelenti, h 20 kiló arckrém.

nálam a közös hang és a közös érdeklődési kör számít sokat nagyon. ha sok dolog van, ami mindkettőnket érdekel, és amúgy is jól kijövünk egymással.

persze nem árt a háziasság, gondoskodás, stb. sem.

2013. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

1,5 éve megismertem valakit, akire akkor azt mondtam, hogy "egy ilyen Nővel el tudnám képzelni az életem".

Alacsony, kis husi, idősebb tőlem, vidám, örök jókedvű, tele van szeretettel, törődéssel, odaadással és ezek mellett gyönyörű is.


Ma ott tartunk, hogy fülig szerelmesek vagyunk, de nem tudjuk, hogy mit tartogat a jövő számunkra.

2013. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem házasodok meg egyszerűen ennyi. Ha a lánynak nem tetszik akkor sajnálom.
2013. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyen barna haja és kék szeme, egyben csinos is, vékony legyen, de azért ne egy deszka legyen, tudjon főzni, legyen hűséges, kedves és okos. Tuti nincs ilyen csaj, vár remélem találok :)
2013. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*bár


Utolsó voltam

2013. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-Moss, főzz takarít

-Traktort vezetni is tudjon

-állatokhoz is értsen

-ne legyen finnyás

-ne cigizzen

-tanuljon ne bukjon meg

-szorgalmas ,dolgos legyen

-hasonló legyen a gondolat menetünk

Stb..


Ez egy átlag paraszti lány , nekem ez megfelel. nem kell más.

Amúgy nem a ccm a lényeg, hanem a lóerő, és a nyomaték.

Ebből azt mondom,hogy a külső is számít egy picit, de nem annyira helyet inkább teljesítse ezeket a kéréseket, és én is teljesítem az enyémet.


Akivel most is együtt vagyok először érdekkapcsolat volt föld földhöz elven, de nagyon megszerettem, főleg ahogy szereti az állaltokat,és ahogy tankolja tölti a gázolajat a gépeket stb

Meg ahogy bánik a sok bikánkkal, hú de már rosszul vagyok nagyon szeretem.

Plusz ha nagy leszek,hozz hozományt és nagyon boldogok leszünk.

nekem elég 2 db 300 Lóerős szovjet 30 éves traktor nem kell más, plusz gázolaj egy pár tízezer liter. Én nem vagyok telhetetlen.



15F

2013. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!