Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináljak ebből patáliát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak ebből patáliát, vagy felesleges? Jogosan vagyok elkeseredett?

Figyelt kérdés

Mindig találkozunk szerdánként, mert igyekszünk tartani a heti két talit. És mivel délutánig nem került szóba, hát gondoltam óvatosan rákérdezek hogy szerdára terveztél valamit? És mindent felsorolt, kivéve a találkozónkat, mert hogy azt nem beszéltük meg. Így nem is fogunk találkozni mert holnapra telerakta programokkal a délutánját.

Feltételeztem hogy nem kell megbeszélnünk mivel már hetek óta így csináljuk, ez a nap a miénk. És most el vagyok keseredve hogy nem is vagyok neki fontos :( De még bocsánatot sem kért :(

Gondoltam hogy megírom neki ezeket a keserűségeket, mert nagyon bánt, csak nem tudom hogy mennyire gondolkozom most tisztán :(

Szerintetek ki kellene csapnom a hisztit és számon kérni hogy számítok-e egyáltalán neki valamit, vagy nyeljem le a keserű pirulát? Mit tennétek a helyemben?


2015. nov. 3. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem érdemes hisztizni, csak finoman említsd meg. hogy téged ez bánt. Ne számonkérőn kérdezd, ez nem a világ vége, nyugi! :)
2015. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz, csak egyszerűen tudasd vele, hogy szerinted ez
2015. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Na ebből sem lesz gyémántlakodalom. :( Említsd meg neki finoman.
2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Elfelejtett teged? Hiiiiiiiiiiiiiiiiii?

Vagd ki a hisztit! Nem fordulhat elo ilyen galadsag!

Megis hogy kepzeli ezt? Szamara mar nem is vagy fontos vagy mi?

Minden mas elorebb valo?

2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
62%
szolgáljon tanulságul: senki nem gondolatolvasó. Ha akarsz vmit, nyisd ki a szád. Egyenesebb, könnyebb, tisztább, mint utólag puffogni.
2015. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Patáliázni nem érdemes. Ha téged bánt valami, akkor viszont azt érdemes tisztázni. Nem balhézni, nem hisztizni, nem számon kérni, egyszerűen elmondani, hogy Józsi, nekem rosszul esett, hogy elfelejtetted a szerdai randit. Ugyanakkor fel is ajánlhatod, hogy ha neki ilyen sűrű a programja, akkor te kedden majd emlékezteted, hogy máskor ne felejtse el.
2015. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En nem ertem. Te valamit a fejecskedben kitalaltal, de a vilag nem ugy forgott ahogy te eltervezted, es ezert neked most jogod van hisztizni meg pataliazni?

Hahaha, hany eves vagy?


A tobbiek jol irtak. Tessek vele kommunikalni. Ha valamit kitalaltal mondd el neki is hogy legyen rola tudomasa. Azert mert valamit igy csinaltok par hete nem jelenti azt hogy az mindig igy lesz. En 8 eve elek a parommal, par eve elkezdtunk minden csutortok este randi-vacsizni. Tobb mint egy evig csinaltuk, de elotte minden alkalommal megbeszeltuk, mert elofordult, hogy valami kozbe jott. Eszembe se jutott, hogy mar talan nem is vagyok szamara fontos es itt az ido elkoltozni.


A parkapcsolat nem arrol szol, hogy 24/7 egymason logtok es a fiu mast nem tervezhet csak ha elotte arrol toled irasos engedelyt ker.


Persze verd ki nyugodtan a hisztit. Ha mar nem akarod tobbet latni a sract, akkor hajra....

2015. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, mik azok a programok, amikkel telerakta a szerda délutánját....
2015. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
csak úgy őszintén és nyomozatilag. Miért is lett lepontozva az összes válasz?
2015. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!