Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » I love you, de maradok a tré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I love you, de maradok a tré kapcsolatomban. Ki érti?

Figyelt kérdés

ha egy pasi szeret egy nőt bevallása szerint, de egy másikkal él együtt, akit elmondása szerint már nem szeret, annak mi értelme?????


a lány, akit szeret, kilépett ebből a méltatlan helyzetből, mert megunta, hogy nem tud dönteni a srác.


a srác erre azt mondta a lánynak, hogy nem akarja elfelejteni őt, de még mindig nem szánta rá magát a szakításra.


miért csinálja ezt valaki, miért marad benne rossz kapcsolatba, miért mondja a lánynak, hogy I love you???


mit tegyen ez a lány?



2016. szept. 12. 23:54
1 2 3
 1/30 Noren1989 ***** válasza:
79%

Hát, ahogy mondani szokás, jobb két luk, mint egy sem.


Azért mondja, hogy szereti, hogy táplálja a vágyait.

Miért nem lép ki a kapcsolatból? Mert a langyos víz még nem hűlt ki teljesen, kap szexet ott is, itt is.


Meglehet talán, hogy egy hazug alakról beszélünk?

Meglehet.

2016. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

azt mondta nekem, hogy hiányzik neki a szerel, az intimitás és a szex.

ha ezt megkapná a párjától, akkor gondolom nem mondta volna, hogy hiányzik.

a barátainak is panaszkodik, hogy boldogtalan, hogy nem bírja elviselni a párját, mégsem lép ki.

anyagi kényszer, házasság, család nem köti a párjához, se elvenni nem akarja, se gyereket csinálni neki.

2016. szept. 13. 00:04
 3/30 A kérdező kommentje:
javítás:hiányzik neki a SZERELEM
2016. szept. 13. 00:04
 4/30 Noren1989 ***** válasza:
88%

Khm, továbbra is megkérdőjelezném, hogy neki hány % az igazságrátája.


Ilyen körülmények közt, egy normálisabb, magára adó fickó rég szakított volna. Ő egyik biztos kapcsolatból egy másikba akar menni. Ha te csinálnád ezt, mit mondanának rád, azon gondolkoztál már?

2016. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

és a lány mit tegyen ebben a helyzetben? normális, ha kicsit megalázva, elárultnak érzi magát.

hogy úgy érzi, mégsem ér annyit ennek a pasinak, mint azt ő állítja, hogy miatta nem lép ki egy rossz kapcsolatból.

a lány lezárta a maga kapcsolatát hónapokkal ezelőtt, mikor megszerette ezt a pasit, mert így volt korrekt.

2016. szept. 13. 00:07
 6/30 Noren1989 ***** válasza:
85%

Tökéletese jól érzi a lány. Az egyetlen probléma, hogy a pasi nem érzi ugyanezt.


A korrektség hiánycikk az ő részéről a történetben.

2016. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
de mit tegyen a lány (vagyis én) ebben a helyzetben?
2016. szept. 13. 00:15
 8/30 Noren1989 ***** válasza:
67%
Leavelni a az egész szitut. Azt kéne.
2016. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Elhagyni a suttyót!
2016. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Leavelni? elírtad v. mit jelent ez a szó?


és ha szerelmes vagyok belé ennek ellenére is, mit csináljak?


tudom, hogy gyáva, tudom, hogy méltatlan helyzetbe hozott, és mégsem tudom megutálni, ez annyira borzasztó, nem akarom szeretni.

2016. szept. 13. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!