Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek ki légy szíves, komoly a kérdés, bár én már most röhögök.. :D

Szóval alakulóban van valami egy sráccal.. És hát én nagyon könnyen fel tudok izgulni, hamar nedvesedek, sőt túlságosan is, ami egyébként engem nagyon zavar, de most ez mindegy. Tehát elég, ha úgy ér hozzám, a csóknál meg teljesen végem van és érzem, hogy nedvesedek. De nagyon rossz érzés, hogy érzem h alul kb át vagyok ázva, de mégsem járkálhatok WC-re 2 percenként vagy ahányszor csókolózunk. Veletek történt már hasonló? :D Mit csináltok ilyenkor?



2016. nov. 1. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mit csinálj ilyenkor? legközelebb írd ki a tinikategóriába! :D
2016. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert miért kéne tini kategóriába írni...? Egyrészt nem vagyok tini, másrészt nem vagyok túlságosan tapasztalt ezen a téren, volt már 1-2 barátom, de én komolyan kérdeztem, amit, és ha nem tudsz semmit hozzátenni, csak beszólni, akkor nem kell válaszolni.
2016. nov. 1. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Van az a tisztasági betét nevű dolog, erre való. Tényleg fura, hogy felnőtt nőként ez eszedbe se jut...
2016. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De képzeld eszembe jutott, használok is ilyenkor mindig, de ettől független is kellemetlen érzés, gondoltam megkérdezem mások hogy kezelik ezt a helyzetet, de már látom feleslegese volt, jóindulat senkibe nem szorult..
2016. nov. 1. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, a legnagyobb jóindulattal se fogom tudni kiszárítani a hüvelyed. Tisztasági betét, aztán mosdóban csere. Ennyi.
2016. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tampon
2016. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!