Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy kell vele szakítanom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy kell vele szakítanom, hogy nem is jártunk?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztunk. Azóta írogat 3-4 naponta. Mondtam neki, hogy ebből most nem lesz. És jön azzal, hogy bármeddig vár, meg tetszem neki, stb...

Szerintem meg csak kell neki valaki, mert egy hosszú kapcsolaton van túl, amiben ráadásul megcsalták és a nő elhagyta azért a férfiért 3 hónapja. Nekem 1 hónapja írogat. Tehát szerintem fél a magánytól + bizonyítani akar magának és annak a másik nőnek.

Hát nekem ez köszönöm nem kell! Mégsem akarok vele bunkó lenni. De most mondjak neki, amikor már annyira egyértelmű dolgokat mondom neki. Mondtam, hogy legyen nyitott más lányokra, stb... Most ez nem egyértelmű, hogy én nem akarom? Finom még hogyan lehet valakit leépíteni?



2016. nov. 13. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Aki ennyire nem tisztel, azzal neked sem kell finomkodnod.
2016. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hát a lányoknak bejön az, ha a fiú tud harcolni.
2016. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy napi szinten össze szoktunk találkozni, ez nem elkerülhető, bármennyire is szeretném. Ilyenkor azonban nem szoktunk a köszönésnél többre jutni. Mert én mindig "sietek". Ezért lenne jó, ha nem kellene tiltáshoz folyamodnom, bár lehet hogy az lesz, ha így halad :(

Pedig jó úgy reggel felkelni, hogy nem köpnek szembe...

2016. nov. 13. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan legyél bunkó. A férfiak is azok a nőkkel.
2016. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Várjunk neked most az a problemad hogy szerinted csak megpattintani akar vagy csak azért összejönni veled hogy az exe agyat húzza vagy hogy ne legyen egyedül. Ha csupán ennyi a bökkenő mert nem írtad hogy nem jön be vagy hasonló hagyd had teperjen és bizonyítsa hogy nem ezekért kellessz neki hanem magadert... ha meg azért nem jössz vele össze mert nem tetszik mond meg neki hogy nem az eseted azt kessz
2016. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!