Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen "cselekszem", vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen "cselekszem", vagy ez így nem fog működni hosszútávon? Komoly válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves lány vagyok, és van egy velem egykorú srác, akit a legjobb fiúbarátomként "tartok számon". Én már az első pillanattól kezdve, amikor megláttam, éreztem valami többet iránta, de végül is csak barátok lettünk. Hosszú hónapokig szenvedtem miatta, borzasztóan bele voltam esve, és ő bár nagyon kedves,rendes, udvarias volt velem, és bármiről el tudtunk/tudunk beszélgetni, nem mutatott érdeklődést irántam. Egyszóval ő csak barátként kezel/t engem. Kb. 2 hónappal ezelőtt kiderült, hogy más lány tetszik neki, ő amolyan népszerű csaj, millió fiú nyüzsög körülötte. Nem is ismeri őt annyira, csupán messziről csodálja, a lány pedig tudomást sem vesz róla. Akkoriban úgy egy hétig ignorált, fogalmam sincs, miért, de eléggé megharagudtam rá, és jött is egy másik fiú, akivel flörtölgettem, így pár hét erejéig nem foglalkoztam vele. Azt hittem, túl vagyok rajta, de az érzéseim iránta ennél erősebbek. Nemrég döbbentem rá, hogy a másik fiú nem is érdekel engem, bármennyire is tagadom, őt szeretem. Bár most sikerült valamennyire enyhíteni magamban ezt az érzést...most megint jóban vagyunk, ugyanúgy, mint előtte, de tudomásul vettem, hogy most még nem lehet köztünk semmi. ő még nem elég érett egy kapcsolatra 15 évesen, ezt már többször is bebizonyította, és ki ugyan nem mondta, de tett rá utalást. Nem zavar az sem, hogy az a másik lány tetszik neki, hiszen 99%, hogy úgysem lesz köztük semmi, ez csak ilyen gyerekes rajongás a részéről. Most ott tartok, hogy megpróbálom "elnyomni", enyhíteni az iránta érzett szerelmemet, minél kevesebbet szenvedni, és ha türelmes maradok, akkor pár év múlva esetleg lehetne köztünk valami...

Én tudnék rá várni, nekem ő hihetetlenül sokat jelent.

Szerintetek hülyeség? Mit tehetnék?


2010. ápr. 17. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A hülyeség az, hogy évekig várnál. Gondolj magadra! Több évet pazarolnál el kínlódások közt? Tégy rá utalásokat, h nem csak barátként tekintesz rá, akár hozd fel konkrétan a témát is valahogy. Ha nem jön be, hát nem jön be. Próbáld lazán venni, hogy csak egy ötlet volt... Máris előrébb leszel. Ha csak vársz, azzal nem haladsz semmit, megőrjít majd...
2010. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem úgy értettem, hogy szenvednék! Most sem szenvedek, mert felfogtam, hogy mi van.

A célozgatás hiába, ez most még biztosan nem működne.

úgy értettem, hogy élem az életem közben, de az esélyt megadom rá, hogy legyen köztünk valami. hogy valamilyen szinten mindig övé lesz a szívem.

2010. ápr. 17. 22:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne legyetek barátok, amíg nem tudsz barátként nézni rá.
2010. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha én már megismertem valakit, tíz év alatt sem változnak sokat az érzelmeim iránta.
2010. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nos nagyon ötletesen emelted ki a kérdésedet (gondolom másodjára) és elég normális a kérdés ezért méltattam válaszra:)


nekem is ilyen volt a szitu, csak én fiú vok:D

én azt tettem, hogy mostmár régebb óta sok más lányra nyomulok, és már nem vagyok fülig szerelmes. van, h néha rámjön de elnyomom

renntartom a lehetőségét, hogy egyszer meghúzom és ejtem, de nem függök tőle érzelmileg


én neked is hasonlót javaslok:)

2010. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm :) valami hasonló válasz érdekelt, hogy esetleg működik-e...nem valami kellemes megoldás,de hát..:(
2010. ápr. 18. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezt a dolgot tisztáznotok kéne. Nyíltan meg kéne neki mondanod, hogy tetszik neked.


Azért felesleges éveket várni rá, hogy végül ne történjen semmi.


Jobban jársz, ha már most megmondja, hogy csak barátként tekint rád (ha ez a helyzet). Ha meg azt mondja, hogy Ő is benne lenne, akkor meg megspórolsz magadnak pár évnyi szomorúságot.

2010. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
99%, hogy most biztosan nem akar semmit sem...mástól se nagyon, de tőlem biztosan nem. Ha meg nyíltan a szemembe mondaná, csak szenvednék...így nem fáj annyira. Meg a viszonyunk is megromlana...
2010. ápr. 18. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne elfogadni, hogy viszonzatlan a szerelmed, kiheverni és továbblépni.
2010. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam...mindig ugyanott kötök ki...nála.
2010. ápr. 18. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!