Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves "kislány" és 34 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves "kislány" és 34 éves férfi?

Figyelt kérdés

A hugom a lany.

Hat majdnem dobtam egy hatast mikor meglattam kivel beszelget. Tervezik, hogy elmennek egyutt par napra a teli szunetben :O

Ha elkezdem tiltani megjobban akarja majd, nem?

Mit lehet ilyenkor tenni?



2016. nov. 20. 07:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
Raijeszteni a pasira (masik ferfi segitsegevel, aki erosebb nala) hogy kopjon le es kussoljon.
2016. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
Amigy meg elbeszelgetni lannyal, elmondani neki, mikkel jar egy 34 eves, mik a dolog biktatoi, mennyire fog szenvedni...
2016. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
61%
a szüleiddel kell beszélned, ezt nem tarthatod meg magadnak. Ez nagyon (!!) veszélyes lehet.
2016. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
18%
Semmi rossz nincs ebben, ha rendes a pasas, akkor semmi hátránya nincs a kornak. Ha egy tizenéves csövessel jönne össze, akkor meg azért rinyálnál.
2016. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
En vagyok erte felelos.
2016. nov. 20. 08:31
 6/40 anonim ***** válasza:
14%
Ba ssz le neki egy maflást....Utána meg mássz rá a pasasra....Vagy hódítsd el előle...
2016. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Normális emberek írjanak pls.
2016. nov. 20. 08:38
 8/40 anonim ***** válasza:
75%

ha 16 éves, nem engedném elutazni egy 34 évessel kettesben. Egyáltalán nem engedném, akkor sem, ha hisztériázik. Ez nagyon veszélyes lehet. Mit tudsz egyáltalán arról a férfiról? gondolom, semmit.

annyi biztos, hogy egy 34 éves férfi, aki 16 éves lányokkal kezd, semmiképpen sem lehet lelkileg egészséges, felelősségteljes felnőtt férfi.

Ha nincsenek szüleitek, (nem tudom, hogy van ez nálatok), akkor nagyon könnyű áldozatot lát a tesódban, mert úgy látja, nincs, aki megvédje.

A húgod nyilván szerelmes, és nehezen lesz meggyőzhető. Amondó vagyok, hogy komolyan próbálj vele beszélni, és ne veszekedve, ne uralkodva, hanem mint "felnőtt" a "felnőttel". ha parancsolgatnál neki, úgyis megtalálná a módját, hogy elszökjön. Amerikában évekre börtönbe megy, aki felnőtt létére 16 évesekkel lefekszik, nálunk 14 év a korhatár, a jog túl sokat megenged.

Ha esetleg a tanára a férfi, akkor tehetsz feljelentést az iskolában, mert tanár nem csinálhat ilyet. Ha a férfinak van felesége, akkor annak is szólni kellene.

Ha van felnőtt rokonotok (nagyszülő, akárki) aki normális, azzal is beszélned kéne.

2016. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem jó ötlet. 34 éves férfinek feleség, szex kell, a hugodnak pedig romantikus kapcsolat egy nem sokkal idősebb fiúval. Értem én, hogy lehet értelmesebb lány az átlagnál, de gondolj bele, hogy te hány éves vagy és mi szükséges egy kapcsolatban. Ülj le vele és beszéld meg őszintén titkolozás nélkül. A pár napos együttlét kétségbeejtő, mert biztos nem csak kártyázni akar vele a férfi. Lehet én vagyok tulságosan borúlátó.

18/ L

2016. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%
Eléggé kényes a dolog. 16 évesen, pont az a kor, ahol már meg van győződve a lány, tudja mit akar. Komoly tiltás, csak ront a helyzeten. Környezetemben, az ilyen kapcsolatokért, mindig a lány harcolt. Nagyon sok beszélgetéssel, talán meg lehet győzni, hogy nem a megfelelő korosztályban keresgél. Amit itt írtak, a pasit helyre tenni, azt nem ajánlanám. Láttam ilyen megoldást is, de a vége az lett, a lány az egész családját megutálta ezért és többször elszökött otthonról. Talán, azoknál volt a legjobb megoldás, ahol engedték, de nagyon kontrollálva. Elég gyorsan lecseng egy 16 éves lánynál ez a rajongás.
2016. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!