Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy közénk tud állni ez a "kislány"?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 4 éve vagyunk együtt és másfél éve költöztünk össze.

Nagyon nagy a boldogság a kezdetektől, pontosabban augusztusig az volt!

Augusztusban férjem munkahelyet váltott, nem sokkal később érkezett oda egy lány is, aki 20 éves. Mi a párommal egyidősek vagyunk, 30 évesek, de páromat mindig 25-nek nézik az emberek.

Ezzel a lánnyal nagyon jó lett a kapcsolata, facebookon végigolvastam a beszélgetésüket, vagyis amennyit tudtam, mert rengeteget beszéltek, csak a töredékének a töredékét láttam. A párom folyton bókol neki, a csaj talán annyira nem ment bele, meg többször felhozott engem, hogy biztosan nem örülnék ha ezt látnám. A beszélgetésből kiderült, hogy többször találkoztak egymással. Párom nyár óta egyszer sem ért hozzám, azt sem tudom mikor csókolt meg utoljára. Pár nappal ezelőtt elmentünk egy étterembe, a mellettünk lévő asztalnál ült két csaj, miután párom kiszúrta őket, rögtön odament, engem pedig egyedül hagyott. Utánamentem, kiderült, hogy az egyik csaj az akivel együtt dolgozik. Nekem kellett bemutatkoznom is, mert nem mutatott be. Amikor felkelt a csaj, hogy puszizkodjon velem, teljesen elképedtem. Női szemmel is szinte tökéletes, arcra, testalkatra, ráadásul gyanúsan kedvesen viselkedett velem. Párom mondta, hogy üljünk át hozzájuk, tiszta ideg lettem. Szerencsére csak egy fél óráig maradtak, de párom végig bámulta a csajt, nem is emlékszem, hogy rám bármikor is nézett volna így. A csaj ugyanúgy nézte, már szinte farkasszemeztek egymással. Majd mikor észbekapott párom, mindenfelé elkezdett nézelődni csak a csaj felé nem.

Miután hazaértünk kérdezgettem páromat, hogy mi volt ez az egész, de semmit nem mondott csak terelte a témát. Ha ez nem lett volna elég, éjjel arra keltem fel, hogy párom a csaj nevét mondogatja álmában, talpig leizzadva. Először azt hittem belázasodott, de semmi baja nem volt, soha nem tapasztaltam még ilyet az életem során és nem tudom mire vélni.

Szerintem biztosan csak egy apró fellángolás lehet a párom részéről, hiszen tudom, hogy szeret, de ha a csaj elcsábítja, akkor talán nem lenne elég önuralma, de biztosan maximum egy éjszakára kellene neki!! Szerintetek képes lenne 4 évet eldobni egy kislány miatt? Volt valaki hasonló helyzetben és ha igen, mi lett a vége?



2016. okt. 7. 22:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
te is tudod, hogy mi lesz ennek a vége...
2016. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%
En nem varnam meg a veget hanem en dobnam ki a cuccaival egyutt azonnal, ha ilyet muvelne a parom. De latom benned se sok tartas van.
2016. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha ez a történet teljese egészében így igaz, akkor én magam adnám vissza a gyűrűt.
2016. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 Rony's ***** válasza:
95%
Hát ha az én párom ilyen nyilvánosan flörtölne egy lány ismerősével nem haboznék. Őt helyezi előtérbe, nem pedig téged. Lépj, beszéljétek át, mert nem a 4 évet fogja nézni, hanem hogy van egy fiatal lány , aki akárhogy is vesszük kivetette a hálóját a párodra és a leírtak alapján a párodnak nem lenne ellenére. Akár egy éjszaka, akár több, akár egy kapcsolat, a párod kapcsolata ezzel a lánnyal nem szimplán munkahelyi és nem is csak baráti.
2016. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kamu, magam köpném szembe, hogy összeálltam egy ilyen f4sszal---
2016. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertem, miert eri meg neked, ennyire megalaznod magad.
2016. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ilyesfélékre nem számítottam. Valahol azt gondoltam, hogy megnyugtató válaszokat kapok.

Nem tudom elképzelni, hogy megcsaljon valaha is, mert sosem tette meg, én inkább arra gondolnék, hogy összezavarta a csaj kicsit, de kis idő múlva minden ugyanolyan lesz.

Beszélni nem tudok vele, mert nem mond semmi értelmeset a kérdéseimre. Azt mondogatja, hogy szeret engem, csak stresszes időszaka van, nekem viszont az a beteges kép jár a fejemben, hogy mennyire összeillenének egymással. Nekünk régen azt mondták, hogy én nem illek a páromhoz, mert túl jóképű hozzám és ez azóta is bennem van.. felemésztenek ezek a gondolatok.

Bár azt mondhatnám, hogy ez kamu vagy csak egy rossz álom, nagyon szeretném..

2016. okt. 7. 22:35
 8/52 anonim ***** válasza:
95%
Ez borzasztó megalázó, próbálj meg erősnek lenni és tovább lépni, mert ebből a helyzetből már jól nem jöhetsz ki, csak rosszabbul
2016. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

100% az esélye, ugyanis mindenki levágta már, hogy "MÁR" közétek is állt! Már nem az a kérdés, hogy helyzet lesz-e, már helyzet VAN! Nyakig ültök benne, része a hétköznapjaitoknak. Nem mondom, hogy a párod megcsalt. Mert nem itt nem is lényeges. Ő lélekben vele van teljesen rá van kattanva a lányra, és nem is az, hogy tudatosan, pont ez a legveszélyesebb, hogy nem is tudatosan, hanem ösztön szerűen.

Egy dolgot tudsz tenni, először szembesíted magad a helyzettel, azt ha tudatosult benned, akkor pedig a pároddal és elmondod, hogy le kell ülnötök beszélni, komolyan. És őt is szembesíteni a helyzettel, és addig fel sem állni, amíg nem juttok dülőre.


Lehet, hogy a párod puffogni fog, lázadni, tagadni (nem is kívánja stb). De neked ott a rahedli bizonyíték, és elmondod szépen neki, hogy válságba kerültetek, ezt vagy most oldjátok meg vagy megy a kukába a kapcsolatotok. (és itt lehet nyomatékosítani, hogy a szakítás gondolatával, hogy igenis helyzet van!)


Tenni csak együtt tudtok. De ehhez rá kell ébreszteni magad is és a párod is, hogy a "kislány" felforgatta a kapcsolatotok. Én tudom, hogy van megoldás. Végig mentem ezen. Én a kollégámba szerettem bele (a testem biztosan) és fél éven át ott tőlem 20 cm-re. De én tudtam, hogy helyzet van, és a párommal kitaláltunk, hogyan építsük le ezt a vonzalmat. És sikerült. Túléltük. De tudatosnak kell lenni. És tudni a prioritásokat, hogy az ember a saját ösztönei felett átvegye az uralmat.

2016. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%
Oszinten szolva, nagyon meg lennek lepve, ha meg nem csalt volna meg a lannyal. En a helyedben kiszallnek. Ez az egesz annyira megalazo, meg az irasodbol is a ketsegbeesettseg sugarzik. Inkabb most fejezd ezt be nyugalomban. A parod nem szerelmes beled, szoval ugyanolyan mar sosem lesz. Ha nem ez a lany, akkor majd egy masik x ev hazassag (esetleg gyerek utan) utan. Most meg konnyu lepni.
2016. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!