Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek a szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a szerelem első látásban?

Figyelt kérdés

Láttam egy férfit párszor,és teljesen belézúgtam,mindennap rá gondolok,illetve facen a képeit nézegetem,mert sikerült megtalálni.

Ez nagyon beteges?

Hisztek ebben?


2016. nov. 21. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Vonzódás van, szerelem nincs.
2016. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Nálam, be is vált.
2016. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem. Tul sokszor estem pofara hogy higgyek a tundermesekben :-(
2016. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Már nem.

Nekem ennél több kell.

2016. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
" Vonzódás van, szerelem nincs. ,, + 1 !
2016. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Erekció/nedves bugyi első látásban hiszek.
2016. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem is tudom. Korábban határozott nemet mondtam volna erre a kérdésre, de nyáron megláttam valakit és teljesen oda voltam érte. Egy darabig próbáltam megtalálni, mert akkor nem mertem odamenni hozzá és aztán sajnos eltűnt. Nemrég újra találkoztunk, összeszedtem a bátorságom és odamentem hozzá. Beszélgettünk és hihetetlen volt. Mintha ezer éve ismernénk egymást, minden klappol. Most ismerkedünk, majd kidrül mi lesz.
2016. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem az ilyesmiben nem hinni kell, hanem tudni/megtapasztalni. Az első-látásra szerelem elég izgalmas lehet ahhoz, hogy utánairamodjak, de nem arról szól, hogy most emiatt várom a csodát, tudom: vagy kialakul vagy nem.

Amit nagyon unok, az általában a "hiszel.." kezdetű kérdések objektív témákban, az egyik ismerősöm szokta mondani, hogy "Nem a templomban vagy, hogy higgyél!"

Én semmilyen kapcsolatban nem hiszek előítéletesen, inkább kivárom, hogy megmutassa az igazi arcát.

2016. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

hááát... nekem is voltolyan már :) kettő is van XD az egyik szerencsétlenbe már 4 éve a másikba kb. 1 éve estem bele, mint az ablakostót :D de szerintem ez nem szerelem, mert a szerelem csak akkor jöhet létre, ha viszonzásra talál:D ez maximum vonzódás lehet. vagy akármi. de nem is törődök vele, velük nagyon, mert tudom, hogy egyikkel sem lesz köztünk soha semmi :)

viszont a gyűlöletben első látásra tökéletesen hiszek :D

2016. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sosem tapasztaltam, nincs okom sem kételkedni, sem hinni benne.
2016. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!