Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, egy visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy visszautasítás után miért lesz idegen egy pasi?

Figyelt kérdés
pl velem már második nővel történik. Most nem válaszol, ha élőben megkérdezem félrebeszél, illetve "nem szoktam válaszolni az üzenetekre" (?). Azelőtt sem volt egyenes, amikor azt mondtam ki, hogy mondja ki, öljük meg a reményt, a válasz "a remény hal meg utoljára". Miért nem tudják megmondani, hogy inkább ne keressem többet? De egyáltalán, ennyire nem hiányzok neki?
2016. nov. 27. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kényszeríteni nem lehet, és nem is illik. pláne szerelemben.


és igen, lehet, hogy nem hiányzol neki. batákozz meg ezzel, keress más társaságot.

2016. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán másképp nem tudja megértetni veled, hogy ne reménykedj. Velem már megesett, hogy hiába mondtam valakinek, hogy nem lesz köztünk több, ő csak nyomult tovább és nem fogta fel. Szerencsére mi nem voltunk személyes kapcsolatban csak az online tapasztalt viselkedése taszított annyira, hogy ne akarjak tőle semmit, így elég volt annyival megszabadulnom tőle, hogy letiltottam.
2016. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos kêtfèle csávò van. Aki után futnak a nők, ès aki elől... Rossz csoportba születtèl
2016. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

#3 Ez hülyeség!


Utánam futnak a nők, akik engem cseppet sem érdekelnek, én meg egy nő után futok, aki meg engem vesz semmibe.

2016. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert vagy rábízom azt, hogy az elutasítás után akar-e közeledni, barátkozni vagy nem, és inkább nem tolakodok, nehogy esetleg nekiálljon megint reménykedni (akkor, ha egyébként barátként szimpatikus lenne az illető) vagy mert abszolút semmit nem akarok tőle és így hátha megérti, hogy valóban nem érdekel (ha még barátként se szimpi).
2016. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért, ha neked tetszik, vagy már szerelmes is vagy belé, jó lesz vele továbbra is beszélgetni? Jó lesz úgy barátkozni egymással, hogy tudod, hogy több sosem lesz, és ő már más pasik felé kacsingat?


Szerintem nem. Csak még több sebet szednél így össze.


Amúgy ha nem bír egyenes lenni a nő, nyilván gyáva, de a lényegen ez sem változtat: nem akar veled lenni, nem érdekled, kész. Lépj tovább, ne a múlton rágódj.


21/L

2016. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem, elfogadnám hogy nem lehet semmi. De miért kell akkor úgy viselkedni, mint egy idegennel? Biztos igy jó elválni, rosszban?
2016. nov. 27. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek működik ez a felállás, a legjobb, ha elfogadod a helyzetet.
2016. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál a sírós kérdés gazdája reggel? Nagyon arra hajaz a történet. Amúgy tény hogy a remény hal meg utoljára dolog necces válasz és ha a csaj nem akar semmit akkor nem célra vezető. De ha valakinek nem válaszol az üzenetére a másik ember az válasz értékű. És valószínűleg azért viselkedik úgy ahogy a csaj mert kellemetlen a kialakult helyzet és nem tudja kezelni. Nem tisztességes ez tény de ettől még lehetnél te az okosabb és leszállhatnál róla.
2016. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!