Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is az első szerelem örökké az igaz szerelem marad?

Figyelt kérdés
Ma megláttam az első nagy szerelmem. Ott helyben lefagytam , pont ugy mint rég. Nem gondoltam volna hogy 6év után még ilyen erősek maradnak az érzelmeim . Tudom nem lehetne semmi köztünk mert nekem és neki is már van családunk. Szeretem a férjem , de talán soha nemfogom tudni azt a szerelmet érezni iránta mint az első szerelmem iránt , csak nem mertem magamnak ezt bevallani . Mikor láttam ugy éreztem magam mint egy szerelmes kislány. Tudom nevetséges , és ugysem érek el semmit ezekkel az érzésekkel , csak jol esett kiirni magamból
2016. nov. 30. 18:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mi ugy váltunk el egymástól hogy ha összehoz minket a sors évek multán , akkor még megprobálnánk egymással. És ezért csodálkoztam el magamon hogy ennyire felbolygatott az hogy láttam , azthittem hogy letudtam zárni magamban. Persze nem adnám a családomat semmiért , csak nemtudtam vele rendesen lezárni a kapcsolatot , talán ha megmondaná nekem hogy ő már lezárta magában , akkor énis letudnám. Vagy nemtudom , nemértem magam egyáltalán
2016. nov. 30. 20:34
 12/17 anonim ***** válasza:

"ha összehoz minket a sors évek multán , akkor még megprobálnánk egymással. "


szerintem ez romantikus maszlag. ha annyira akarsz valakit, akkor nem azon jár az eszed, hogy eltöltesz néhány évet nélküle, aztán vissza az elejére.

2016. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem az első volt az igazi, de nem bántam meg, ha ő lett volna az igazi, együtt lennénk.
2016. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem.

A mostani szerelmem az igazi lelki társam, párom, barátom is egyben igy szerencsére a többi ha elmegy mellettem az utcán, nem vált ki semmit.

De nem irigyellek, ha nem a férjed az "igazi".

2016. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1.szerelem,kozos szuzesseg elvesztes,szakitottunk,de tudtuk h meg dolgunk lesz egymassal.


Osszesodort ujra az elet,en lettem a masodik felesege es az elso ket gyerekenek az anyja.Emiatt ugy tunik orokre kapcsolatban maradunk,de a szerelem elmult.Csak ez utan ismertem meg az erzest hogy milyen az,amikor olyannal elek akivel passzolunk is minden sikon,egyszerre.A szerelem keves ahhoz h ket ember egyutt legyen.


Nekem is van olyan ember a multamban akit ha meglatok,jon ez a tinilanyos pirulas,mert nagyon szep es szenvedelyes dolgokat eltunk egyutt at es jo visszaidezni,de az ember alapesetben ebbol hosszu tavon nem tud taplalkozni.


Hagyd az exed es koncentralj a ferjedre,ot valasztottad.

2016. dec. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, de akkor miért mentetek szét?

Én ezt nem tudom elképzelni, hogy véget ér egy kapcsolat és így válunk el, hogy talán még egyszer összehoz minket a sors.

Mert akkor vagy tartom vele a kapcsolatot folyamatosan, pl ha másik városba/országba költözik vagy ilyesmi.

Mert attól függetlenül, hogy nem haraggal váltatok el, ez még nem ok arra, hogy 6 év után, mikor már neki is van családja és neked is ezt így benyögd neki, hogy na, te lezártad akkor?

Nem akarlak bántani, félre ne értsd, csak nem értem a logikát. Hogy alapból miért szakítottatok... és ha te érzel még így iránta valamit, akkor minek mentél férjhez ehhez az emberhez akivel most vagy?

Szerinted ő hogy reagálna ha megkeresnéd? Nem tartassz tőle, hogy ő nagyon szereti a feleségét és elküldene téged, hogy hagyd békén?

Ez szerintem megrondítaná azt az emlékképet, amit most őrzöl az emlékeidben.

2016. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olyan, mint egy régi osztálytárs: kellemesen eldumálunk arról, hogy kivel mi újság, és ennyi. Semmi érzelem. Már eleve ezért szakitottam.

A második pasimat soha nem akarom látni többé.

Most a harmadik az, akinél életemben először úgy érzem, hogy nem csak elvagyunk egymás mellett, hanem összetartozunk. Akkor ez számit első szerelemnek?

Az első 2 pasimat nem is szerettem igazán, vagyis... borzasztóan szerelmes voltam, de nem beléjük, hanem egy "képbe", amilyennek elképzeltem őket, közben tudtam, hogy nem olyanok valójában, de próbáltam erőltetni... A mostani páromnál nincs erre szükség, ő pontosan olyan, amilyen pasit akarok, és őt magát tudom szeretni.

Szóval hiába az előző két kapcsolatom, hiába 4-5 elég komoly plátói, a jelenlegi páromat tartom a nagybetűs Első Szerelmemnek.

2016. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!