Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudod, hogy megtaláltad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy megtaláltad életed szerelmét?

Figyelt kérdés

a nagy "Ő"-t ,a gyermekeid édesapját/édesanyját, azt akit nem csak életed végéig tudnál elviselni, hanem ha kéne akkor az örökkévalóságig. Honnan tudod,hogy Ő az?Akire beton biztosan, száz százalékosan alapozhatod a jövődet és fordítva. Vélemények,tapasztalatok? Mikor mondhatjuk azt,hogy egy kapcsolat ellaposodott,elromlott,már nem létezik benne a Szerelem? Mikor kell túllépni, vagy kilépni?

Egy kíváncsi, (naiv) 20 éves lány :)



2016. dec. 1. 20:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
(a piszkálódó kommentelőknek: Igen 13 éves voltam amikor először estem szerelembe úgy igazán...nincs ezen semmi meglepő,sokáig tartott,elmúlt.Sőt,van aki ennyi idősen veszíti el a szüzességét,igen van ilyen..)
2016. dec. 7. 21:24
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik monogámiában, boldogan élik le az életüket egyetlen ember mellett, akit mindvégig szeretnek. A ti esetetekben magad is belátod, hogy nem erről van szó. Igen, el kell engedned, ez több mint valószínű, érzed legbelül, ha ő nem tiszta szívéből szeret és olyankor jobb mindenkinek, ha elengeditek egymást. Nem biztos, hogy visszatér, de talán nem is baj. Mert lehet, hogy utána jön valaki, aki tényleg igazán fog szeretni, vele kapcsolatban sosem fog felmerülni, hogy egy percig is elváljatok, tökmindegy hogy 158 kapcsolata volt előtte, vagy éppen egy sem.
2016. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

[link]

:) ez így igaz

2016. dec. 17. 19:12
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell más f*** csak az övé.
2016. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tudni nem lehet, csak érezni.

Igen, minden kapcsolat elején van egy kezdeti mindentelsöprő-érzésféleség, viszont ettől el kell vonatkoztatni és figyelni kell a másikra. Egyszerűen érezni lehet a láthatatlan szálakat, ami összeköt vele.

Arra a kérdésre, hogy mit szeretsz benne, nem tudsz konkrétan válaszolni. Csak érzed, hogy valami köt hozzá.

Nyugi. Ha ő a te embered, akkor nem kell várnod a visszatérését, mert el sem fog menni.

2016. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen ha találkoztok elhiszed hogy ö az igazi lehet hogy lesznek idegesitö tulajdonságai de még is ezzekkel eggyütt szereted !Akkor kell kilépni ha pl az egyik fél komolytalan link akkor mind1hogy szeretitek egymást vagy sem az késöbb kevés lessz!Nem hiteget nem csak mondja hanem tesz is vmit le az asztalra !Tisztel szeret és nem ugy beszél veled minth the csak egy buta nö lennél mégha házzasságrol is van szó!
2016. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, miért gondolod, hogy mindenáron el kell majd engednek a mostani párod? Miért kell mindenképpen megtudnia, milyen a jó és a rossz kapcsolat, és miért fontos, hogy az egy éjszakás kalandba is belekóstoljon? Van, akinek ezek nem fontosak, hanem, ha már egyszer megtalálta azt az embert, aki mellett boldog, akkor tökmindegy, hogy az az első vagy a sokadik kapcsolata, mert vele marad. Aki felrúgna egy ilyen kapcsolatot azért, mert még kalandozni akar és más kapcsolatba kezdeni, az nem az az ember, akit mi valójában kerestünk. Annak a kapcsolatnak előbb-utóbb úgyis vége lett volna, ha nem ezért, akkor másért. Tehát, ha valóban szeret téged a párod és boldogok vagytok együtt, akkor ne gondolkodj már feleslegesen a szakításon, hogy majd egyszer eljön. Inkább gondolj a szépre és a közös jövőre, hogy azt vonzd be.
2016. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszolóm! Nagyon is igazad van, feleslegesen aggódok folyamatosan (nem csak a párkapcsolatot illetően). Nagyon jó érzéssel tölt el, hogy vannak ilyen emberek, mint te és megerősíted a hitem abban amit én is érzek,csak mások sokszor eltérítenek ettől (mindent jobban akarnak tudni nálam). Öhm, ez úgy volt, hogy a barátom mondta még egy kisebb vitatkozás után ezt, hogy "nem tudnék megállapodni, házasságot kötni egy emberrel addig,amíg nem volt alkalmam kipróbálni más nőkkel is, mert ismerem magam,tudom hogy nem tudnék,lehetetlen..." Ezzel nem arra utalt hogy megcsalna akárkit is (pláne engem) ,vagy egyéb ilyen dolgok,csak nagyon jól tudja, inkább élné le az életét egyedül, mint úgy hogy nem volt semmi tapasztalata egy párkapcsolaton kívül az életében. Nagyon nagyon fiatalok vagyunk még és irtóan szeretjük egymást,tényleg ennyire boldog még soha nem voltam,mint vele, de reálisan állunk hozzá mindketten...egyszer úgyis mennie- menni kell.Nagyon gonosz embernek érezném magam, ha egyszer megkérné a kezem az elkövetkezendő pár évben,mert nekem volt már tapasztalatom,kipróbáltam mással a párkapcsolatot,volt egy éjszakás is...Nekem Ő kell, de nem tudnám hagyni, hogy fejest ugorjon abba,hogy mi együtt maradunk életünk végéig..nem volt rajtam kívül senkije...
2016. dec. 23. 22:00
 19/24 anonim ***** válasza:
68%

17-es vagyok. Lehet, hogy a veled töltött évek során, ahogy ő is érettebbé válik, változik a hozzáállása és a véleménye, és nem az lesz fontos számára, hogy mással is kipróbálja, hanem az, hogy legyen mellette egy biztos pont, akire/amire bármikor támaszkodhat. :)

Az én barátomnak is én vagyok az első komolyabb kapcsolata, pedig még csak alig 4 hónapja vagyunk együtt és már most sok minden történt. Nekem már volt előtte 2 kapcsolatom. Viszont tudom róla, hogy ha tényleg komolyabbra fordulnak a dolgok közöttünk, akkor biztosan velem maradna és nem zavarná, hogy nincs rajtam kívül más tapasztalata, mert ez egyáltalán nem számítana akkor. Amikor már az ember a jövőjét kezdi el tervezni, akkor ilyenek miatt nem aggódik. Én is csak 22 éves vagyok, és igazából emberfüggő, hogy ki mikor "nő fel" igazán ahhoz, hogy ilyeneken járjon az esze. Én meg sajnos mindig a jövőben éltem és ez nem kevés alkalommal okozott problémát. :)


Élvezzétek egymás társaságát ameddig csak lehet, ha pedig mégis eljönne majd a búcsú ideje, akkor tudni fogod, hogy valószínűleg mást rendelt melléd a sors, esetleg később még újra egymásra találtok, ha valóban összetartoztok.

2016. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van és köszönöm szépen! :)
2017. jan. 4. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!