Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudod, hogy megtaláltad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy megtaláltad életed szerelmét?

Figyelt kérdés

a nagy "Ő"-t ,a gyermekeid édesapját/édesanyját, azt akit nem csak életed végéig tudnál elviselni, hanem ha kéne akkor az örökkévalóságig. Honnan tudod,hogy Ő az?Akire beton biztosan, száz százalékosan alapozhatod a jövődet és fordítva. Vélemények,tapasztalatok? Mikor mondhatjuk azt,hogy egy kapcsolat ellaposodott,elromlott,már nem létezik benne a Szerelem? Mikor kell túllépni, vagy kilépni?

Egy kíváncsi, (naiv) 20 éves lány :)



2016. dec. 1. 20:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem idealizálom ennyire a szerelmeket... most nem...esetleg később, amikor tényleg megtaláltam, akkor tudni fogom.. de azt ki kell várni, meg odáig én is sok tapasztalaton, meg jellemfejlődésen megyek keresztül.


Nem csak a másik embertől függ, tehát nem csak azzal foglalkozom, hogy másokban keressem. Előbb magamba nézek és felmérem, hogy én is "Nagy őt" jelentenék-e valakinek. Olyan stabil emberré szeretnék válni, akire a párom is alapozhatja a jövőjét.

2018. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ez egy komplex dolog. Bevallom az őszintét én arra jutottam hogy nem a nagy "Ő"-t kell keresni, hanem azt a személyt aki többet tud hozzáadni ahhoz aki most vagy. (értsd ezt ugye alapjáraton szerelem,szeretet,elfogadás.) szellemi fejlődéshez és a legfontosabb a közös cél. A lényeg hogy felőhetlenül boldogok legyetek egymás mellett,értékeljétek egymást,hülyéskedjetek,szórakozzatok de ez mellett tudjatok normálisan,éretten kommunikálni egymással is mivel ez is egy nagyon fontos dolog.

Bevallom az őszintét hogy én egy olyan nőszemélyre vágyom akit nem érdekel a közösségi média, nem annak akar megfelelni hanem a valódi életnek. Értem ezalatt pl hogy egy közös főzés,mosogatás,filmnézés,mozizás,nyaralás amit a párjával tölt az ember és tudja értékelni azaz pl ha elmegyek egy étterembe vele akkor nem az az első hogy "lefotózóm és felteszem instára,facéra" hanem megéli a pillanatot a párjával. Persze fotózhat nem erről van szó de van egy prioritás és számomra az első az az élet és a legutolsó a közösségi média.

Szóval én egy olyan emberre vágyom aki szeret úgy ahogy vagyok és szereti azt aki vagyok mert ismer tudja a dolgokat..stb ennyi a legfontosabb számomra. Az hogy gyerek...stb az már a jövő az csak alakul mert érzed hogy vele meg kell tenned annyira kötődtök egymáshoz lelkileg és fizikálisan is. :) 21/F

2018. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És én azt vallom hogy ami elromlott nem feltétlenül kell eldobni mert mire valók a problémák arra hogy megoldást keressünk, ha nincs sok erőfeszítés árán akkor kell kilépni hogy a másik ember illetve te is boldog legyél, mivel az önzőség ha a másikat "börtönbe" zárod azért hogy te egy "hamis" boldogságba legyél hogy ő te csak a tiéd miközben nem vagy boldog.
2018. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Meg szoktam érezni, ha lesz még közünk egymáshoz. Nem azt, hogy szeretném, ha lenne, hanem hogy ez valami más, mint amiben eddig részem volt.


A férjem mellett az első randin azt éreztem, hogy hazaértem. Csodálkoztam, hogy szerelmes vagyok anélkül, hogy remegne kezem-lábam. Olyan megnyugtató volt mellette lenni. Az első randiról úgy mentünk haza, hogy este rámírt chaten és hajnalig beszélgettünk. Minden szóba került: házasság, gyerek, válás...Az akkori kapcsolatom, ami még nem volt lezárva.

1 évig voltam vele tökéletesen boldog. De mindent elrontott a hülyeségeivel. A linkelt cikk 50%-a nem igaz ránk. Pl. volt olyan közeg, ahol elengedte a kezem és nem vállalt fel. 4 év múlva jöttem rá, hogy nem tudja, hogy kék a szemem. És sorolhatnám.

De mégis ő tartott ki jobban kettőnk mellett és 10 év után én szerettem bele másba.


Most van kézremegés, meg minden, csak hazaértem érzés nincs:(


Úgyhogy nem tudom a választ. Én nem találtam meg.


Ha lesz valaha új pasim, nem várok 4 évet, amikor a legszebbnek tűnik majd minden, egy éjszaka, sötétben, amikor a karjában tart, felteszem neki a kérdést: Milyen színű a szemem?

2018. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!