Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnam lekuzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam lekuzdeni a felelmemet?

Figyelt kérdés
Nem az a hetkoznapi felelemrol van szo. 1 eve munkatarsam lett egy lany, ahogy lattam egesz jol kijottunk egymassal. Egyik este elhivtuk a barataimmal egy buli helyre ahol par feles utan lekapott. (2 felesrol van szo). De egyszeruen abban a pillanatban hidegen hagyott. Masnap minden kezdodott elorrol. Ezutan nekem is lett bnom neki is lett baratja. Ami szinten egyikunknek sem jott ossze. Es eltelt par honap de semmi nem tortent. Ahogy teltek a napok vhogy elkezdtem iranta erezni es ez csak tovabb fokozodott. Es mindenki azt mondja h van kozottunk "vmi vibralas". Amit en nem nagyon latok. Csak egyszeruen elkezdtem erezni es nem tudom hogy o hogy viszonyul hozzam. Es epp ezert mar nagyon szeretnek kezdemenyezni de rettentoen felek h rosszul sul el. Elmegyunk eleg gyakran moziba, kvzni, vasarolni. De semmi nem tortenik. Es neha mintha latnam de lehet ezt is csak en gondolom igy. Nincs valami regi modszer azon kivul h aljak ele es mondjam el neki mit erzek?
2016. dec. 15. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

De mitől félsz?? Ha megcsókolt, sztem tetszel neki. Azert 2 feles nem olyan mennyiség, amitől durván fejreallna az ember es hatalmas baromságot tenne.

Ha meg eljarkaltok többször igy, sztem siman van esélyed... Nem kene félned!

2016. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ott vagytok, hogy sehol. Tehát nem nem próbálod meg akkor így is marad a helyzet.

Viszont ha megpróbálod akkor abból még kisülhet jó, tehát érdemes megpróbálnod. Főleg, hogy ő kapott le téged és két feles tényleg nem olyan hatalmas mennyiség. Csak légy bátor :)

2016. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!