Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kitartottnak gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartottnak gondolnátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
A lány utolsó éves az egyetemen, tehát nincs keresete. Párja jól keres, így ha elmennek valahova azt a párja fizeti. (Több éves kapcsolat) A lánynak az egyik tanárnő az egyetemen felajánl egy munkalehetőséget a saját ügynökségénél, amivel kezdőfizetésként is a dupláját kapja, mint a párja. A lány csak akkor hajlandó a férfi lakásába költözni, amikor már kézhez kapta az első fizetését. Ti kitartottnak gondolnátok egy ilyen lányt?

2015. máj. 27. 11:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja és a munkalehetőség csak a sikeres állvizsga függvénye.
2015. máj. 27. 11:47
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kitartott!

Nem követeli amit kap!

És hogy csak akkor akar összeköltözni veled, amikor pénze lesz, teljesen normális! Énnekem is hasonló kapcsolatom van (f)

2015. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
és mi köze a szerelemnek ehhez?
2015. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez így normális. Főként az, hogy akkor költöztök össze ha mindketten kerestek.
2015. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mi köze hozzá? A szerelmemről van szó, aki nem akar addig hozzám költözni. A különbség az, hogy őt érdekli, mások mit fognak gondolni, engem nem. Ezért szeretném ha minél hamarabb itt élne velem.
2015. máj. 27. 12:07
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
persze,hogy kitartott , minden nőt ki kell valamilyen szinten
2015. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én is az leszek, ha ő többet fog keresni? Én idősebb vagyok, nincs egyetemi végzettségem, míg az ő pályája felfelé ível majd, az enyém sajnos lefelé. Akkor ha már 3 vagy 4szer annyit keres mint én, akkor én leszek a kitartott? Ha esetleg a gyereknek majd ő veszi a laptopot, vagy mondjuk neki kell állnia a családi kirándulást, akkor én húzzam le mag a retyón? A kapcsolat nehogy arról szóljon már, ki mennyi lóvét visz bele. Ezt próbálom neki is elmagyarázni, de hajthatatlan.
2015. máj. 27. 12:18
 8/30 Interferencia ***** válasza:
Nem. Milyen ügynökség?
2015. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Most nekem van, neki nincs, így élhetnénk az enyémből. Egyszer eljön az hogy nekem nem lesz, neki lesz, akkor meg élhetünk az övéből. Ha egy család leszünk, akkor ne legyen már enyém meg tiéd.
2015. máj. 27. 12:20
 10/30 A kérdező kommentje:
Tolmács ügynökség
2015. máj. 27. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!