Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a munkatársam, aki mostanában többször keres meg, sokat beszélgetünk érdeklődik utánam, mindig hozzám ér, vagy rám kacsint, segít a munkámban. Másokkal is kedves, de többen azt mondják, hogy bejövök neki, ő viszont azt mondja, hogy csak barátként tekint rám, de akkor miért simogat és ölel meg néha?
2016. dec. 18. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a munkatárs. Igen, bejössz.:D
2016. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat, legyetek szívesek! :) Miért állítja azt ha közben az ellenkezőjét teszi? :)
2016. dec. 18. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok lemaradva a korral vagy manapság normális az ha a kollégák ölelkeznek meg simogatják a másikat???
2016. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy normális, de akkor miért mondja, hogy csak barátként tekint rám? Lehet csak úgy mondja, mert én is ezt mondom?
2016. dec. 18. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit gondolok erről? Hát ezt: https://www.youtube.com/watch?v=7w36hUOc2js
2016. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Normális választ szeretnék ,hogy ti mit gondoltok!
2016. dec. 18. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Benne van a zenében. Tessék odafigyelni!
2016. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán érintős. Neki ez akár természetes szeretet kifejezés. Nekem az. Mindenkihez hozzáérek futólag, ha bírom vagy elkezdem megkedvelni. Ölelés az csak elköszönésnél, ha csak ismerős szinten van.


SZERETET NYELVEKről ha tudna a köznép, akkor megint fel se merült volna talán a kérdés. Olvass utána.

2016. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a mai világban nem tudom. Vannak nagyon, meglepően közvetlen emberek is, ahogyan én látom. De saját magamból kiindulva egy nőt, akkor ölelnék meg, vagy érnék hozzá többször, hogy ha szeretnék valami komolyabbat tőle és nem csak barátkozni.
2016. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!