Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszem neki, vagy nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki, vagy nem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van fiú évfolyamtársam az egyetemen, elég különleges, titokzatos fiú, mindenkivel lazán elbeszélget, de magáról nem árul el szinte semmit. Jól megy neki a suli, pedig nem úgy tűnik, mintha megerőltetné magát, mindig vidám és jó kedve van, nagyfokú nyugodtság jellemzi. Igazából minden lánnyal kedves, de velem mégis mintha kicsit másképp viselkedne. Gyakran rajtakapom, hogy engem néz, de olyan is megesik, hogy teljesen nyíltan csak úgy megbámul, amikor velem beszél, mindig mélyen a szemembe néz, és ilyenkor nagyon boldognak tűnik, olyan dolgokat megjegyez velem kapcsolatban, amit félévvel ezelőtt mondtam neki, meg tudja, hogy szeretem Görögországot, és el akarok menni oda, ezért behozott nekem kölcsönbe egy részletes Görögországról szóló útikönyvet, meglepően figyelmes tud lenni.

Máskor viszont megesik, hogy épp ellenkezőleg áll hozzám, pl. meg se hallja, ha kérek tőle valamit, megesik, hogy napokig rám se néz stb., vagy éppen zavarban van a közelemben. Minden más lánnyal lazán elhülyéskedik mindenen, velem viszont hol ilyen, hol olyan. Ti mit gondoltok erről?


2016. márc. 25. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem,csak ilyen ember
2016. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki, de ha nem kezdeményez nálad akkor megette a fene. Ha elszánt vagy, akkor állj elé, és kérdezd meg tőle.
2016. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!