Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogy reagálnátok, ha egy nő, aki tetszett nektek, de akivel korábban összekülönböztetek és akivel hónapok óta nem beszéltek írna nektek szülinapotokon és felköszöntene?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki? Vagy nem válaszolnátok?

2016. dec. 23. 19:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Három hónapja nem kerestem. De most lesz a szülinapja. Csak arra gondoltam jól esne neki, ha írnék. Nekem jól esett volna, ha ő ír.. Persze nem biztos, hogy egyáltalán eszébe jutok, vagy bármi..Mondjuk engem megőrjít kb. hogy nem tudom mi van vele..:/
2016. dec. 24. 12:32
 12/18 anonim ***** válasza:
Jól fog esni hát, hízeleg majd az önérzetének hogy loholsz utána.
2016. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De az miért baj, ha tudja, hogy engem érdekel, hogy vele mi van? :)
2016. dec. 25. 08:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha biztosan nem akarsz már tőle semmit, akkor írhatsz.
2016. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szóval ha még mindig érdekel, akkor inkább ne írjak neki?
2016. dec. 26. 22:41
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha érdekel kicsit is, akkor ne írj.


Saját magad miatt is, mert ahányszor felveszed a kapcsolatot, és nem a vágyott reakciót kapod vissza, annyiszor okozol magadnak szenvedést. Ezt írtad magad is, hogy ettől tartasz. Jogosan. Ráadásul késlelteted a kapcsolat lezárását. Miközben lehet, hogy sokkal jobb kapcsolatod lenne már közben, ha nyitnál mások felé.


Másrészt miatta is, mert esélyt sem adsz annak, hogy hiányozhassál neki. Ez az egyetlen halvány esélyed lenne, hogy újrakezd vele.

2016. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez elgondolkodtató, mit írtál. :)
2016. dec. 27. 10:56
 18/18 A kérdező kommentje:

Na írtam neki végül, gondoltam én kedves leszek hozzá. Nem sok értelme volt. Megköszönte, de azt az üzenetet, amiben megkérdeztem hogy mi van vele már el se olvassa.

ennyi értelme van valakivel törődni..:(

2017. jan. 2. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!