Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végleg elvesztettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elvesztettem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel együtt voltunk két évet és nagyon jól működött a kapcsolat.A kapcsolatunk véget ért az én hibámból.A legjobb barátnőm akivel együtt nőttem fel elhitette velem,hogy megcsalt a fiú és én olyan idióta voltam,hogy neki hittem és szakítottam.Három hónap múlva derült ki,hogy hazudott nekem,de már késő volt,a fiú kiment külföldre,hogy felejtsen.Ez három évvel ezelőtt volt.Most ünnepekre hazajött és valószínűleg haza is költözik végleg.Tegnap találkoztunk és beszélgettünk a dolgokról,de elég "hideg" lett.Amikor felhoztam,hogy szeretném megpróbálni újra tiszta lappal akkor azt mondta:"Olyan volt veled mint egy álom aminek egy nap alatt véget vetettél és el sem magyaráztad,hogy miért.Pár nap alatt összedőlt a világom,talpra álltam,de már nem az az ember vagyok.Teljesen más az értékrendem mint akkor és ezt részben neked köszönhetem.Megpróbálhatjuk,de én már nem tudok úgy viszonyulni sem hozzád sem senki máshoz mint akkor."

Ha újra megpróbáljuk idővel lehet olyan kapcsolatunk mint régen volt,vagy teljesen kizárt?


2016. dec. 25. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kizart.

Elegge ugy tunik, nagyon megbantottad. Legyen egy eletre szolo lecke,hogy nem a baratnoknek hiszunk, mert nem tudod, milyen szandekkal mondanak barmit is. Ha mar a gyanut elultette benned, akkor legyen az a minimum, hogy megprobalod vele tisztazni a dolgot. De te lehetoseget se hagytal a fiunak, hogy a maga igazat bizonyitsa. En a helyeben biztosan nem tudnek ilyen helyzetben meg egy eselyt adni...

2016. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 561 ***** válasza:
100%
Örülj, hogy szóba állt veled.Egy életre megtapostad lelkileg.Sztem ez bőven elég volt neki.Te jelentettél neki mindent.És el is vettél tőle mindent.Sztem esélytelen.De ne legyen igazam.
2016. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szegény srác! Még a mai napig hordozza ezt a traumát, de az is biztos, hogy egy életen át cipelni fogja. Rokkanttá tetted.

Akkor odavolt érted, most már szerintem nagyon hosszú idő lenne megint, ha egyáltalán eljutnál vele ismét arra a szintre.

2016. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok, de akkor meg pár hónap múlva az lesz a gond, hogy már nem ugyanolyan. Nem fog bízni benned, ami persze az ő hibája lesz, így megint el fogod hagyni.
2016. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Kérdés amúgy, hogy őszintén megbántad-e. Mert ha igen, akkor nyugodtan sírhatsz előtte, hogy mennyire megbántad, hogy így tettél anno..., te sem értetted azt amit barátnőd mondott. Hülye voltál és elhitted neki.

Nem szeretem fiú létemre ha valaki sír, pláne ha érzelmi zsarolásként használja, de itt még ha őszintén gondolod amit mondasz neki, akkor beleférne; és ha a fiú is látja, hogy őszintén beszélsz, esetleg elgondolkodna a dolgon. És vigyél neki valami csokit vagy sütit, amit te csináltál - neki.

2016. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!