Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem leküzdése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem leküzdése, vagy az ellenkezője?

Figyelt kérdés
Tetszik, rajongok érte, meg minden. Ez plátói szerelem részemről, mert ő egy nálam idősebb férfi, (nem vagyok egy ribi, hogy vén bácsikákkal jöjjek össze) de viszont ismer engem, meg minden, és találkozásunknál puszi-puszi van, és mindig ő jár a fejemben. Nagyon szeretném, ha ezt ő tudná, meg hogy nem is. Ugyanis nagyon megértő, tök kedves, vicces ember, azonban rettegek attól, hogy nem venné komolyan és rajongásnak gondolná. Valahogy el kellene felejtenem, vagy az ellenkezőjét? Segítsetek! Nagyon szépen kérlek titeket, hogy ne sértsetek meg beszólásaitokkal, mert nem lenne számomra jó érzés:( Meg tényleg nem vagyok az a fajta, hogy csak a szexre menjek, csak így együtt lakni jó lenne vele.

2016. dec. 25. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Háh, ez jó. Gyerek vagy még, igen, felejtsd el. És ez nem szerelem, ez csak fellángolás. Nem ismered a belső énjét, szóval nincs is értelme szerelemről beszélni. Azt javaslom, ismerkedj a korodbeliek között.
2016. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tudom elhinni.


[link]

2016. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13 évesen azt sem kéne tudd mi a szex,sokkal de sokkal fontosabb lenne a tanulással foglalkozni, sportolni , barátnőket keresni és közös programokat szervezni. A helyedbe komoly önismeretbe kezdenék, netán ha szüleid segítségét tudod kérni, beszélj anyukáddal vagy egy normális felnőttel aki megérteti veled mi a helyes út ebben az életszakaszba mert 18-19 évig sémiképp nem a szex.
2016. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!