Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordul olyan, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul olyan, hogy a férfi teszi a nőt barátzónába?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan nők, lányok, akikkel már történt ilyen?Hogyan történt, és ti hogyan éltétek meg, mit éreztetek?
2016. dec. 26. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Még ismerkedéskor, társaságban, amikor a társaság együtt maradt, igen, volt már ilyen. Egyébként ha csak úgy ismerkedek egy sráccal, elég hamar kiderül ha nem jöttem be neki, mert nem keres... és igen, ebből is volt már jó pár.

Szerintem a barátzóna hülyeség.

2016. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja. Én voltam iylen helyzetben, bár a srác ku.rvára élvezte hogy körüllegyeskedem és nem egyszer kavartunk is. Aztán kinyögte hogy ja bocs csak barátként szeretlek. Persze előtte szívesen ringatott hamis hitbe.
2016. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!