Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de tudomást sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de tudomást sem vesz rólam?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi nem keres és nem válaszol, ha néha írok neki,akkor egyáltalán nincs esélyem nála?

Vagy "csak" kérlelteti magát?

Más munkahelyre kerültem,így megszünt a személyes kontakt közöttünk..előtte úgy éreztem, alakulóban van valami. Sokat beszélgettünk, egyezett a humorunk és a jövöképünk is.

Nem értem :(

Vajon lehetne még esélyem? Ti,hogy próbálkoznátok?


2017. jan. 3. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A "pasik" nem igazán kérleltetik magukat. Ez csak olyan női baromság, ha egyáltalán létezik ilyen.

Ha nem válaszol, nem ír, akkor elfelejteném a helyedben nagyon gyorsan.

2017. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így van ahogy az első mondja, a férfiak nem játszadoznak így.

Vagy kellesz a pasinak vagy nem.


Többnyire 2 esetben nem válaszol egy ember ilyen helyzetben:

1. Nem kellesz neki , nem szeret téged csak akkor éppen jó voltál valamire.

2. csúnyán megbántottad.


De! Hívd fel telefonon , mint mikor még nem létezett facebook. Vagy küldj SMS.

És kérdezd meg mit gondol most rólad, szeretne e tőled valamit még, vagy ennyi volt.


Ne húzd ezzel a drága idődet.

2017. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj neki te :)


Egyébként nem bántottad meg valamivel?Nem voltál hozzá durva valamivel?


Kérdezz rá szerintem,hogy most mi van akkor???Aztán a válasz fényében léphetsz :)

2017. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is számít, milyen felületen keresed. Nem mindenki él a fészbúkon. Esetleg próbálj meg vele "véletlenül" összefutni valahol.
2017. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!