Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzéketlenül viselkedtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlenül viselkedtem, pokolian érzem magam, nagyon fáj, most mindent tönkretettem?

Figyelt kérdés

én 29f, ő 21l.

Egy érzéketlen, megszólalással csúnyán tönkretettem egy ismerkedésből, éppen csak bimbódzni kezdő kapcsolatot. Meg lehet még menteni? Van rá esély, hogy visszajussak ugyan arra a pontra ahonnan lezuhantam?


Pokoli, fájdalmas az érzés, hogy fájdalmat okoztam neki, egy buta és meggondolatlan megszólalással megfojtottam az éppen csak felébredt érzéseit. Undorodom magamtól. Ha tehetném visszaforgatnám az időt immár sokkal tisztábban látva a dolgokat és mindent másképp mondanék. Szeretni akarom őt, de sajnos ez történt.



2016. jan. 3. 17:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Jó minden mást leírtál de a lényeget nem. Mi is történt? Mi az az "érzéketlen, megszólalás"?
2016. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mit mondtál.
2016. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot tőle, hátha... Mit mondtál neki egyébként?
2016. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Körülírta, hogy őrzi az üzeneteim, és fontosak ezek a tőlem kapott üzenetek neki, nagyon régóta levelezünk és mindet megőrizte amit írtam neki. Tehát lényegében nem mondta ki de kristálytisztán körülírta, hogy szeret és én erre reagáltam úgy ahogyan reagáltam. Pocsékul. Undorodom magamtól. Nem akarom ezt, Szeretni akarom őt. Undorítónak érzem magam, hogy nem voltam képes abban a pillanatban, észrevenni az érzéseit.
2016. jan. 3. 18:03
 5/32 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le, mit mondtál neki pontosan. Haragszik rád, látni sem akar? Én megkeresném őt.
2016. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Kenzo Tenma ***** válasza:
Fejezd be a szánakozást, mert az nem old meg semmit. Neked kell látnod, hogy mennyire sértődött meg, mi volt a reakciója, ha kértél már bocsánatot, akkor hogy reagált..
2016. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
"ha kértél már bocsánatot, akkor hogy reagált.." Írtam neki üzenetet, nem írt vissza semmit.
2016. jan. 3. 18:07
 8/32 Kenzo Tenma ***** válasza:
Akkor marad a várakozás. Sajnálom.
2016. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki, hogy ezeknek az üzeneteknek, nálla és nállam kell maradni, és hogy én nem kockáztatnék.


Ő pedig azt írta: Minek is tennéd úgysem tudnál mit kezdeni velük.


Itt tőrt meg valami.

2016. jan. 3. 18:15
 10/32 A kérdező kommentje:

Ezt írtam neki:


"Buta és meggondolatlan megszólalás volt. Undorító voltam. Undorodom magamtól. Pokolian fáj. Szeretni akarlak. Te kimondtad én nem vettem ezt észre. Pokolian rosszul érzem magam. Nem eldobni akarlak, a közelemben akarlak érezni, és szeretni akarlak. Kérlek bocsáss meg."


Végem van, meghalt a lelkem e miatt. Pokolban vagyok.

2016. jan. 3. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!