Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4hete egyutt vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4hete egyutt vagyok egy lannyal. Es meg mindig nem fekudtunk le egymassal. Volt mar petting de tovabb nem akart meg menni? Szerintetek miert nem? Ez normalis? En 28F parom 27L

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Én 2 hónap után feküdtem le a párommal, nálam az alap. Szeretem először megismerni a párom, az ágyon kívül is!
2017. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem hőlégballonban akar szexelni, csak nem meri elmondani.


Kérdezd meg tőle... senki sem fogja itt megmondani a választ.

2017. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Én alap esetben 3 hónapot várni szoktam... De, ha nagyon egy hullámhosszon vagyunk és nagyon kívánom, akkor hamarabb.


Szerintem teljesen normális, hogy még vár vele...

2017. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Abszolút normális, amit csinál.

A legtöbb nőnek még mindig fontos, hogy érzelmek is legyenek: vágy, bizalom, esetleg szerelem is már... És akkor utána lesz szerelmeskedés is.

Inkább örülj neki, hogy kifogtál egy normális lányt, mikor a világ tele van könnyen kapható ribikkel. :)

2017. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Talan jobban Meg akar ismerni? Talan ha megvan a bizalom es a szerelem , nem csak a tetszes, akkor a szex is sokkal jobb.
2017. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

ezer oka lehet:

- nemrég ért valami véget

- még nem készült fel egy újabb testi kontaktusra

- még szűz vagy régen volt férfival

- lehet kifogtad a legrosszabb női napokat (akár 10 nap is lehet)

- még nem bízik meg benned

- rossz tapasztalatai vannak a szexben

és még sorolhatnám


Ha komolyan gondolod a kapcsolatot akkor még tudsz várni 1-2 hónapot, de ha nem akkor lépj tovább, jót teszel a lánynak is, mert legalább ő is felfogja, hogy csak a szex miatt jöttél össze vele.


Amúgy meg próbáld felhúzni, csábítani, beindítani és kielégületlenül haza küldeni, amíg már nem bírja és meg akar kapni.

2017. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Termeszetesen varok ra. Nem fogom surgetni. Csak meglepett h vannak ilyen lanyok.😊
2017. jan. 10. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!